Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom ha valamire szükségem...

A párom ha valamire szükségem van megveszi magának. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

ő rengeteget keres én alig.

nemrég tönkre ment a telom, anya adott jó szívvel egyet (az ő régi teloját) aminek szintén nem igazi az aksija, de bírja.

erre kialakult a páromban, hogy neki telefon kell, és vett magának egy spéci kis mobilt...

vagy: a főbérlő mondta újítsam fel a kérót (a párom akarja, hogy hozzáköltözzem és ezt itt hagyom-viszont ez mindig dugába dől, mert össze veszünk)jelenleg gyűjtögetek még a felújításra is, a párom mondta segít - még egy fűszálat sem tett keresztbe nálam - és ehelyett elkezdte a saját kérójában a maga kis lámpafúrásait, festéseit...

vagy a fodrász elcseszte a hajam, sírtam ríttam, kitaláltam veszek hajnövesztőt, kiderült, hogy több tízezrekbe kerülnek, erre a párom újabban vitaminkúrákat tart magának...


félreértés ne essék, nem a pénzére ácsingózom, de ezek azért rosszul esnek!


szerintetek minek tudható ez be nála?


2012. máj. 15. 18:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Te el tudod kepzelni, hogy normalisan egyutteltek, kozos kasszan? En a leirtak miatt ezt nem tudom elkepzelni rolatok, csak azt, hogy a parod ugy erzi magat jol, ha toled tobb/jobb/szebb dolgai vannak... El tudnal egy ilyen eletet kepzelni magadnak? Probaltal mar beszelni vele errol? Ha probalna valtozni, adnek egy eselyt a kapcsolatnak, de en igy nem tudnek elni. Te tudod.
2012. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szívem, a párod egy barom. Szerintem minél hamarabb hagyd ott. Undorító, amit csinál, tapintatlan. Ne akarj ilyennel maradni, találsz jobbat majd ;)
2012. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

a párommal nem lehet megbeszélni mert ő is azon szinten van, mint korábbi válaszadó, hogy irigy vagyok.

holott én neki adnám az utolsómat is.

az egy dolog, hogy elnézi, hogy néha "nincstelenkedem" de ezzel még rá is tesz egy lapáttal.


közös kassza kizárt. sajnál tőlem mindent. még a saját pénzem is beosztaná helyettem.


hát nyelek tovább. ha a szakításon kívül nincs más...

2012. máj. 16. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!