Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom ha valamire szükségem...

A párom ha valamire szükségem van megveszi magának. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

ő rengeteget keres én alig.

nemrég tönkre ment a telom, anya adott jó szívvel egyet (az ő régi teloját) aminek szintén nem igazi az aksija, de bírja.

erre kialakult a páromban, hogy neki telefon kell, és vett magának egy spéci kis mobilt...

vagy: a főbérlő mondta újítsam fel a kérót (a párom akarja, hogy hozzáköltözzem és ezt itt hagyom-viszont ez mindig dugába dől, mert össze veszünk)jelenleg gyűjtögetek még a felújításra is, a párom mondta segít - még egy fűszálat sem tett keresztbe nálam - és ehelyett elkezdte a saját kérójában a maga kis lámpafúrásait, festéseit...

vagy a fodrász elcseszte a hajam, sírtam ríttam, kitaláltam veszek hajnövesztőt, kiderült, hogy több tízezrekbe kerülnek, erre a párom újabban vitaminkúrákat tart magának...


félreértés ne essék, nem a pénzére ácsingózom, de ezek azért rosszul esnek!


szerintetek minek tudható ez be nála?


2012. máj. 15. 18:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

óvodás szint...

na bemutattam: ILYENEK felnőtt emberek!

2012. máj. 15. 18:43
 12/23 A kérdező kommentje:

lehet tényleg verseng velem...

elgondolkodtatott.

amikor lett egy új munkám, ahol jól fizetnek, szabályosan kikészült, hogy merészeltem annyit kérni...

a családtagjaim,meg örültek és azt mondták, alul kértem, ami később kiderült,így is volt...

2012. máj. 15. 18:45
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
Az oviban megy ez.Szedd össze magad!
2012. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

dehát mindig ezt kapom!

nem örül velem ha engem jó ér, versenyzik..., ha meg hiányzik valami előteremti magának.


nem tudok megmaradni felnőtt szinten így!

hogy kezeljem ezt, amikor a saját páromtól rosszulesik?!

2012. máj. 15. 19:01
 15/23 anonim válasza:
100%
Egyáltalán ezzel a természetével hogy tudod elfogadni? Van valami, ami érted is, neked is szól? Ha igen, és ezért vagy még mindig együtt vele, akkor rendben, de ha csak az önzőséget látod benne, a helyedben kilépnék ebből a kapcsolatból.
2012. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem te írtad nem olyan régen, hogy a jóé kereső párodtól kértél kölcsön hajhosszabbításra, és nem adott? Ha igen, akkor én dobnám a helyedben a fenébe!
2012. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ez nem egy normális párkapcsolat. Ő nem tudja a saját szükségleteit sem, csak akkor ha valaki felhíja rá a figyelmét, te meg irigy vagy rá, ha vesz magának valamit. Miért is vagytok együtt?
2012. máj. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

16-os nem én írtam ki, nálunk szóba sem jöhetne a hajhosszabbítás, minden mű dolgot tilt.

kedves utolsó. NEM irigy vagyok, másról van szó! Olvasd el.


Képzeld el. Hiányt szenvedsz valamiben ami mardosóan fontos, de nincs rá pénzed. és a párod megveszi magának.

nem egy alkalomról van szó. bármikor, amikor szükséged van bármire.

Hogy esne?

2012. máj. 16. 16:54
 19/23 anonim ***** válasza:
Minden mű dolgot tilt. Mi az, hogy tilt?? De, különben ez irigység, az egy dolog, hogy te szeretnéd meg szükséged lenne arra a valamire amit ő megvesz magának, de te igen irigyled tőle. Nem válaszoltál arra, hogy miért is vagytok együtt?
2012. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

"szükséged lenne arra a valamire amit ő megvesz magának,"


fordítva.

amire nekem van szükségem (nem neki), azt veszi meg magának. nem mást.

Ha elromlik a telom, vesz magának egyet.

Ha fel kell újítanom a lakást, felújítja a magáét.

Ha szeretnék egy új farmert, akármit, megy vásárolgatni magának.

Ha szükségem van orrcseppre, vesz magának egy spéci befújós, extra orrcseppet.

Amikor nyomtatót akartam venni otthonra, hogy tudjak dolgozni otthon is, elment magának nézni a multikba, mert kitalálta, hogy ő fényképeket akar nyomtatni.

amikor kitaláltam, hogy szintit akarok venni, mert zongorázni akarok tanulni, ő 100 ezreket költ gitárra, hogy meg akar tanulni alapon.


nem az irigység beszél belőlem. hanem az ő hozzámállása. utánoz, verseng velem. milyen TÁRS az ilyen??? miben társ??



és hát nem ezért vagyok vele, hogy jön ide a többi dolog. hogy milyen a kapcsolatom meg hasonlók.

2012. máj. 16. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!