Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért lelkileg bántás? Ezt...

Ez miért lelkileg bántás? Ezt valahogy sosem értettem.

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal, ebből 3 hónapig külön voltunk akkor volt neki egy barátnője, szexkapcsolata. Tegnap eszembe jutott és elkezdtem róla kérdezősködni és mivel nem adott nyílt választ ideges lettem. Azt mondta kinyírtam lelkileg! Pedig ha leülne velem ilyenkor és elbeszélgetne semmi gond nem lenne...



Van valami tanácsotok számomra?


Előre is köszönöm



2012. máj. 12. 14:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
utolsó előtti :)
2012. máj. 12. 14:34
 12/15 anonim ***** válasza:
Várjunk csak 2 éve vagytok együtt, de volt egy 3 hónap amikor csalt? És te tűrted ezt ölbe tett kézzel?
2012. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves 15:09-es!


Olvasd el még egyszer: "2 éve vagyunk együtt a barátommal, EBBŐL 3 HÓNAPIG KÜLÖN VOLTUNK akkor volt neki egy barátnője"


És sehol nem írta azt hogy a 3 hónap szünet megcsalás miatt lett volna. Bár való igaz, mindenért a férfit hibáztatni a legkönnyebb, ha meg nincs rá ok akkor félreolvasunk valamit és hopp már van is ok...

2012. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bűntudata van a csaj miatt, ezért benned is bűntudatot akar kelteni. Ne hagyd, hogy manipuláljon...
2012. máj. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de valószínűleg már nem pasim. . . Tegnap óta nem veszi fel a telefont, és ő sem hív engem. Mára beszéltünk meg találkozót, de ma sem hajlandó sem felvenni, sem vissza hívni.
2012. máj. 13. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!