Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem...

Miért csinálja ezt velem anyukám? Lelkileg már nem bírom.21/L

Figyelt kérdés
Nem is tudom, h hol kezdjem, mert ez mar evek ota igy van es csak gyulik bennem a harag iranta. O egy olyan ember aki mindenkit utal(ha csak a tv-ben lat vlkit is, lemondja minden k*rvanak) mindenki sz*r csak o tokeletes. Evek ota mindig megmondja h mit csinaljak, beleszol az eletemben csak h az o kicsi szivecskejenek jo legyen, de ha mar en mondok vlmit akkor mar minden budos k*rva vagyok. Jelenleg itthon vagyok, nem jarok bulizni, mondhatni hogy soha nem is jartam. Tehat nincs miert panaszkodnia h en rossz vagyok. Egyetlen hibam h olyat szeretek, akit o utal, de szerintem ez mindegy mert tenyleg utal o mindenkit! Tegnap leakartam menni a szomszed faluba biciglivel, erre o elkezdett kitalalgatni hulyesegetket h en nem is oda megyek, veszekedtunk, nekem ugrott, megutott! Egy idegbeteg es ezt mar tobben mondtak. Rokonok is tudjak h o milyen(amit a fejebe vesz az az igazsag es abbol nem enged es kozben nincs is ugy). Jelenleg itthon vagyok, mert haza kellett jonnom. Egyik ismerosunk a baratommal kint van Nemetorszagban es oda szeretnenk mi is kimenni. Visszaterve anyamhoz nem vesz engem komolyan, kirohog es jatszik az erzeseimmel, es meg azt nagyon szeretem, h apukamat meg ram uszitja es akkor tenyleg en vagyok a hibas, mert nem kerdezik meg h mi bajom hanem mindjart tamadnak. Apum nem lenne ilyen, de evek ota anyukamrol ez ra is szakadt! Mit csinaljak? Miert ilyen velem?
2012. ápr. 6. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Felnőtt, nagy lány vagy már! Miért nem költözöl el?
2012. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy 5 hónapos terhes. Várja a kisbabat, minden rendben van, megjöttek az eredmények. Miért nem hagy akkor békén, latom rajta h utal!
2012. ápr. 6. 10:49
 3/17 A kérdező kommentje:
Mert nincs lehetosegem alberletbe menni, masok nyakara meg nem akarok! Mindenki azt mindja h felnott vagy te eleted, de o nem hagyja es olyanokat vagy a fejemhez h eleted vegeig kutatni fogok utanad.
2012. ápr. 6. 10:52
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Csomagolás, tipli...... Ha viszont ők tartanak el, ne siránkozz....
2012. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egy evig eltartottam magam es nem is voltam itthon megis ezt csinalta velem!
2012. ápr. 6. 10:56
 6/17 Kondor Judit ***** válasza:
14%
Én rég leléptem volna,de gyereket oda tuti nem szülnék.
2012. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Állj a saját lábadra, én is 21 vagyok, semmi pénzzel eljöttem otthonról, mert engem is kiutáltak. Államvizsga előtt állok+ szakdolgozatot írok és vizsgákra készülök, mégis ott tudtam hagyni őket, mert muszáj volt. Emellett dolgozom éjszakánként egy gyárban és hopp van pénzem mindenre, kicsit megterhelő, de meg lehet szokni egy idő után. Bár gondolom ezen az oldalon könnyebb sírni, mint csinálni is valamit az ügy érdekében.
2012. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Kondor Judit ***** válasza:
Bocsi félre olvastam:(
2012. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak itt az a problema, hogy itt ezen a kornyeken van 4gyar, mindenutt voltam, tobbszor is es egyik helyrol sem hivtak, de nem is fognak! Es irtam azt is h keszulunk ki kulfoldre
2012. ápr. 6. 11:05
 10/17 anonim ***** válasza:
Németül beszélsz, vagy csak Hübele Balázs módjára akarsz kimenni, más nyakára?
2012. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!