Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ennyi idősen...

Mit tegyek, ha ennyi idősen csak a fiatal lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Házasságban élek 11 éve és minden rendben a feleségemmel, de valamiért mégis csodálom a fiatal lányokat. Nem vagyok vén kéjenc, csak nagyon szépnek tartom őket. Főiskolán tartok gyakorlati órákat, ahol sok értelmes, szép lány fordul meg és nagyon jó társaságnak tartom őket. Egyszerűen nem tudok mit tenni, de közben bűntudatom van és erről a feleségemnek sosem szoktam beszélni, mert kiborulna. Mit tegyek?
2012. máj. 10. 21:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nőként nem értem, hogy miért borulnak ki nők attól, hogy a férjük más nőket is vonzónak talál. Teljesen magától értetődő dolog, hogy a férfiaknak sokkal nagyobb a szexuális étvágya, sokkal vizuálisabbak, sokkal erősebben reagálnak látványra, szép nőkre stb., ezért nyilván egy csomó más nő is tetszik egy házas férfinek a feleségén kívül.

De ezek személytelen, testi vonzalmak, ettől nem kell kiborulni. Az a nő, aki ezt nem tudja elfogadni, és ezen kiborul, az nagyon szomorú.

2012. máj. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%
Jaaaj én 23 vagyok ez borzasztó. Ha arra gondolok, hogy én is férjhez megyek, az uram majd a munkahelyén bámulja a kislányokat /amilyen most én vagyok/, egyszerűen férjhez sincs kedvem menni. Tényleg igaz, hogy valahol a pasikba van ez kódolva :S Szerintem sincs semmi baj egyébként, ha vonzó egy-két nő a közelben, de ebből problémát nem kéne csinálni. Úgyhogy valszeg előbb utóbb több lesz itt a "nézegetésen" kívül, ha már most is ennyire küzdesz önmagaddal!
2012. máj. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%
Most nőtársaim meg fognak kövezni :) Én is megnézem a jóképű férfiakat és ha olyan, akkor jól is érzem magam a társaságukban ( de nem csalnám meg a férjemet egyikkel sem). A férfiak is így működnek. Amíg nem nyúl hozzájuk és nem sínyli meg a házassága, addig felesleges ezt túlragozni.
2012. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!