Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ennyi idősen...

Mit tegyek, ha ennyi idősen csak a fiatal lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Házasságban élek 11 éve és minden rendben a feleségemmel, de valamiért mégis csodálom a fiatal lányokat. Nem vagyok vén kéjenc, csak nagyon szépnek tartom őket. Főiskolán tartok gyakorlati órákat, ahol sok értelmes, szép lány fordul meg és nagyon jó társaságnak tartom őket. Egyszerűen nem tudok mit tenni, de közben bűntudatom van és erről a feleségemnek sosem szoktam beszélni, mert kiborulna. Mit tegyek?
2012. máj. 10. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Amíg csak tetszenek és nem nyomulsz sőt nem képzelsz róluk kéjes pillanatokat addig magánügy, meg lelkiismeret kérdése, mi nem tudunk leszoktatni róla hogy ne figyelj a csinos lányokra.
2012. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Ja, amíg betartod a "mindent a szemnek, semmit a kéznek!" szabályt, nincs nagy gáz.


Perverz kérdés, de arra nem gondoltál, hogy egy kis szerepjátékkal feldobjátok a házaséleteteket?

Bár, ha a feleséged már csak attól kiborulna, amit te ide leírtál, akkor lehet, hogy nem lenne benne a játékosdiban...

2012. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Kétgyerekes anyuka vagyok, múltkor én is megnéztem egy nagyon szép alakú fiatal lányt, pedig nem vagyok leszbi. Ha csak tanítod őket, beszélgetsz velük, esetleg magadban megállapítod, hogy ez vagy az milyen csinos, azzal nincs semmi gond... ráadásul főiskolások, tehát felnőtt nők, nem fejletlen tinilánykákról van szó.

Asszonynak nem kell róla beszámolnod.

2012. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Hány éves vagy? Mert azért az sem mindegy.
2012. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
45 leszek. 18-21 éves lányokkal vagyok körülvéve és ez az a korosztály, amit a legszebbnek tartok. Okosak, vidámak és jó velük lenni.
2012. máj. 10. 21:40
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Majd lecsuknak.
2012. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Elég tudatlan vagy utolsó...menjél járd ki az iskolát aztán ülj a gép előtt este 10-kor.
2012. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Amég nem próbálkozol náluk,addig nincs ezzel semmi baj...
2012. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen normális, sajnos-nem sajnos.

A férfiak úgy vannak kódolva, hogy a minél fiatalabb, egészségesebbnek tűnő egyedek vonzzák, mert ők nagyobb eséllyel hordanak ki egészséges utódot. (tudat alatt működik ez)

Viszont az sajnálatos tény, hogy nem tudod a feleségeddel megbeszélni. Én párom nem titkol el előlem semmit, elmondja, és megpróbáljuk ésszerű keretek között megoldani, hogy neki is, nekem is jó legyen.

2012. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Ezek a nők 20 körüliek, szóval már felnőtt nők, nem kislányok.


Amúgy mindenki a szépet szereti. Nők is, férfiak is, csak a férfiaknál jobban dolgozik a libidó, és ezért náluk a szép csajok nézegetése mögött nagyobb hajtóerő van. Egy nőnél a biztonság kerül előtérbe, ezért éli meg nagyon fájdalmasan, ha a férjének más is tetszik, mert az a nő érzelmi biztonságát veszélyezteti.


Az én férjemmel szoktunk erről beszélgetni, és én tök megértem a férfiakat, én is bámulom a szép fiatal lányokat, pedig nem vagyok leszbikus. Sokszor én jobban nézem a lányokat, mint a férjem, és én szokam neki mutatni, hogy jé, de szép az a lány... Szóval ez természetes, hogy szexinek, kívánatosnak találod ezeket a nőket, és hogyha intelligensek is, akkor még inkább érthető, hogy kellemes a társaságukban lenni.

2012. máj. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!