Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyunak,...

Hogy mondjam meg anyunak, hogy nem szeretnék itt lakni, ha tesóm barátnője ilyen sűrűn van itt.!?

Figyelt kérdés

Eddig hétvégén szombaton jött, és vasárnap ment, most meg átvan arra szoktatva, hogy csütörtökön már jön, és vasárnap este megy.

Elviselhetetlen. Kihúszkodja a netet, szőke ezért nagyon buta. Amihez hozzányúl elrontja... Nem bírom, nem kívánok vele egy háztartásban élni, inkább elmennék. 14L


2012. máj. 10. 17:26
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Anyu szerintem nem akar neki szólni, hogy ne bántsa meg.

Mivel egyszer mondtam neki, hogy szombat, vasárnap reggel szólhatna, hogy ne hangoskodjon, de arra is húzta a száját, hogy nem igazán akar.


Igen, tudom így könnyebb átlátni, de eléggé ideges voltam mikor kiírtam, szerencsétlenre sikerült.


14L: Én is szőkésbarna hajú vagyok, zöld szemmel, bár marhára nem porcelán bőr, és nem cicababa jelleg, és nagyon igazad van amiket leírtál. A mi gondolkozásunk szerintem, egyezik sokban.

Talán elmúlik ez a nagy 'láw'.

2012. máj. 10. 21:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!