Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyunak,...

Hogy mondjam meg anyunak, hogy nem szeretnék itt lakni, ha tesóm barátnője ilyen sűrűn van itt.!?

Figyelt kérdés

Eddig hétvégén szombaton jött, és vasárnap ment, most meg átvan arra szoktatva, hogy csütörtökön már jön, és vasárnap este megy.

Elviselhetetlen. Kihúszkodja a netet, szőke ezért nagyon buta. Amihez hozzányúl elrontja... Nem bírom, nem kívánok vele egy háztartásban élni, inkább elmennék. 14L


2012. máj. 10. 17:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%

Szőke, ezért nagyon buta? :D

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy vele nehezebb élni, mint azzal a csajjal. Meg mi az, hogy nem szeretnél ott lakni? MÉgis hova mennél? :) Vicces vagy.


Mondjuk szerintem a lány résézről hatalmas taplóság, hogy a hét nagy részén nálatok van, nekem nem lenne hozzá képem. De erről a szüleid döntenek, hogy megengedik-e, ha őket nem zavarja, hát ez van.

2012. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

És hova mennél? majd akkor elnézed a tesódnak ha neked lesz egy bugyuta barátod akibe vakon bele vagy zúgva, hogy ő rühelli és ki akarja tiltani? amíg neked személyesen nem árt addig szerintem ne szólj bele, úgyis alulmaradsz.

Amúgy a kérdésedre egyszerű a válasz, anyu nem szeretem tesóm barátnőjét, milyen megoldást ajánlasz? ennyi.

2012. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
59%

Én is rengeteget vagyok a páromnál. Van h egy egész hetet, DE:

jóban vagyok a családjával

2 éve együtt vagyunk és már a menyasszonya vagyok (szeretnénk már összeköltözni de sajnos még nincs miből

Nem hízgálom ki a netet és nem vagyok szőke XD

2012. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
Van valami komoly oka az ellenszenvednek? A kihúzkodja a netet és a szőke nagyon buta nem igazán jó érvek. Miért nem kéred meg, hogy ne húzkodja ki a netet? Nem vagy te egy csöppet féltékeny a tesód barátnőjére? Hová mennél? El tudnád tartani magad 14 évesen? Inkább neked nincs túl sok eszed.
2012. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

Tesód gondolom jóval idősebb nálad, és azzal a lánnyal hosszabb távon tervez, vagy talán szépen apránként össze is költöznek.

Ha testvéred szereti azt a lányt /még ha szőke is/ akkor tudomásul kell venned!

Ne hisztizz! Attól, hogy Te vagy a kisebb még nem úgy történnek a dolgok mindig, ahogy azt Te szeretnéd.

2012. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk én vagyok az, akinek itt van a barátja. És ez öcsémet nagyon zavarja. Nem tudja megmondani miért, de még aludni sem tud normálisan, ha itt van barátom. Ebből számtalan konfliktus volt, pedig csak egy héten 2szer aludt nálunk. Anyuék is velem veszekedtek és öcsém is. Kompromisszumot kötöttünk, hétvégén alszik nálunk barátom, amikor öcsém nem alszik itthon vagy későn ér haza a buliból és akkor már nem zavarja. Hétköznap pedig én alszok nálunk.

Megértettem öcsém problémáját és elfogadtam. Elsősorban a család az első és barátom, ha úgy tetszik "vendég", neki kell alkalmazkodnia a család többi tagjához.

Mellékesen az említett barátnő elég pofátlan lehet, nem tudom elképzelni hogy 4 nap folyamatosan párom családjánál "élősködjek". Szerintem mond meg anyudéknak és tegyenek valamit az ellen, hogy neked is jó legyen.

2012. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
49%
Már miért volna élősködés ha régebbóta együtt vannak mondjuk és senki mást nem zavar a családban csak a fiatalasszonyt???
2012. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
64%

Mert én így gondolom és engem így neveltek. Lehet hogy vannak nagyon jó fej szülők, akiket nem zavar. De én akkor is ugy gondolom, hogy attól még hogy barát/barátnő vagy nem vagy családtag. Mi 3 éve vagyunk együtt barátommal. Mégsem tölt nálunk egy hetet vagy én sem töltök náluk heteket. Nekem nem lenne pofám hozzá, pedig nagyon szeret barátom családja.

Végzek az egyetemmel és összeköltözünk, akkor majd mindig együtt leszünk és nem zavarunk senkit...

2012. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban engem is zavart a nővérem barátja, aki nálunk lakott pár hónapig, pedig most visszagondolva, nem is volt vészes.

Szerintem nem tudsz mit csinálni, nem érdemes szóba sem hozni, mint más már írta, úgyis Te maradnál alul.


Az az állításod, h szőke, ezért nagyon buta, gondolom amolyan élces, gunyoros megjegyzés, és nem gondolod teljesen komolyan, hogy azért buta, mert szőke...


Próbáld meg elkerülni és amíg nálatok van, valamint elviselni. Ne kötözködj, szólj be, vagy ilyesmi, mert akkor rosszabb lesz.


Mennyire komoly ez a barátnő a tesódnak??

2012. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
67%
Hát mi sajnos még nem tudunk összeköltözni de a párom családja már családtagként gondol rám. Ha ott vagyok segítek takarítani, főzni, vigyázok a kicsikre, segítek nekik házit írni stb..... És ha ő itt van nállunk szintén segít amiben tud. Engem sem úgy neveltek h lógjak mások nyakán elhiheted de mivel én is és ők is egy családként tekintünk magunkra akkor had legyek már ott ha úgy tartja kedvem. Ha neked ez élősködés akkor egészségedre. És tudod mit. Ha elköltözünk is át fogok járni a párom édesanyjához mert jól érzem magamat vele. Pont.
2012. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!