Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyunak,...

Hogy mondjam meg anyunak, hogy nem szeretnék itt lakni, ha tesóm barátnője ilyen sűrűn van itt.!?

Figyelt kérdés

Eddig hétvégén szombaton jött, és vasárnap ment, most meg átvan arra szoktatva, hogy csütörtökön már jön, és vasárnap este megy.

Elviselhetetlen. Kihúszkodja a netet, szőke ezért nagyon buta. Amihez hozzányúl elrontja... Nem bírom, nem kívánok vele egy háztartásban élni, inkább elmennék. 14L


2012. máj. 10. 17:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
96%
ez tényleg durva, hogy ennyit van ott. Nem tudom, mennyi idős a tesód és milyen komoly a helyzet, de hacsak nem házasságot terveznek, akkor eléggé kis élősködő. Nem tudsz hová menni, gondolom, hacsak be nem szerzel egy barátot vagy barátnőt akinél ilyenkor elalhatsz. Nincs ilyen osztálytársad? Nagyszülők? Akkor észbe kapnának a szüleid is, hogy nem kellene a család kárára ezt csinálni. Hiszen nem a sógornőd!!
2012. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
29%
7 és 10: a kulcsszó az alkalmazkodás. Az új családtag alkalmazkodik és nem tesz keresztbe. Ahogy a 10-es írta, nemcsak bosszant másokat, de segít is, ez a dolgok rendje.
2012. máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
67%
7 és 10 is én vagyok. Azért kérdeztem rá mert kapásból rá lett vágva h ha sokat van ott akkor az élősködés. Márpedig nem minden esetben van így, mint ahogy le is írtam. Mi mind egy nagy család vagyunk :D
2012. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs viszonozva, hogy pl. a pasi is van a csajnál, akkor szerintem az.

Komoly kapcsolatnál, menyasszony-viszonyban már ő is családtag, akkor nem élősködés. De tizenéveseknél erről gondolom még nincs szó.

2012. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
63%
Pont azokból a kapcsolatokból lesz sznob szar házasság akik így gondolkoznak hogy a barát/barátnő nem lesz családtag soha, anyós korszakról meg ne is beszéljek... Ezekből lesz szar anya és ezeket a nőket utálják majd a gyerekeik. Mert a "fél éve együtt vagyunk joga van itt lenni" helyzet esetén oké, de évek múltán....én párommal 5 éve vagyok együtt, távkapcsolatban voltunk evidens hogy néha heteket töltöttünk egymásnál, pl szünetekben, ha a családaink úgy tekintettek volna ránk mint ahogy itt némelyik ember gondolja akkor a sok konfliktustól szétmentünk volna valószínűleg és így 5 év után nem az esküvőre készülnénk...primitív gondolkodás ez.
2012. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
85%

Ismét 7 és 10 :D

Mi felváltva vagyunk egymásnál és már menyasszony vagyok :D Am lehet a tesója már huszonéves és komoly a kapcsolat. Erről nem írt semmit.

2012. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
79%

távkapcsolat, más tészta, nem tudtál csak úgy átugrani a szomszédból.

De hogy a csajt sem keresi a családja a hét másik felében? Nem hiányzik az anyjának pl.?

2012. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
7, 10. ha lehetőség van, inkább albérletbe menjetek, mint szülőkkel éljetek együtt. Ha már kezdenek nőni a gyerekek, akkor kezdődnek a konfliktusok-legalábbis nálunk, csupa jószándékból.
2012. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
67%

Hát még sajnos albérletre sem futja de lelkesen gyüjtögetünk meg am van lakáskasszám :D Szülőkhöz semmiképp nem költöznénk. Örülök h jóban vagyok a lehendő anyósommal, ha oda költöznék ez biztos nem maradna sokáíg így :D Meg aztán úgy vagyunk vele ha már összeköltözés akkor új, közös élet és ez bizony nem a szülők melett kell elkezdődjön :D

Azért köszönöm a jó tanácsot :D

2012. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

ma 18:39


te honnan gondolod hogy ők a szomszédból ugranak át? látod mások életét? :O

2012. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!