Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyunak,...

Hogy mondjam meg anyunak, hogy nem szeretnék itt lakni, ha tesóm barátnője ilyen sűrűn van itt.!?

Figyelt kérdés

Eddig hétvégén szombaton jött, és vasárnap ment, most meg átvan arra szoktatva, hogy csütörtökön már jön, és vasárnap este megy.

Elviselhetetlen. Kihúszkodja a netet, szőke ezért nagyon buta. Amihez hozzányúl elrontja... Nem bírom, nem kívánok vele egy háztartásban élni, inkább elmennék. 14L


2012. máj. 10. 17:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
77%
esetleg erre válaszolhatna a kérdező??? mert befolyásolja a válaszokat, hogy hány éves a csaj, mióta vannak együtt, vannak-e közös tervek, és pénteken nincs neki suli??
2012. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy nem írtam, mivel sokan kíváncsiak voltak, csak gyorsan futottam át a sok választ, majd elolvasom.

Mivel kérdeztétek írok róla.


23 éves tesóm, 4-5 hónapja vannak együtt, de már 2.nap idehozta, hogy itt alszik. Azóta hétvégén jön, most kb, olyan 5 hónaposak, már 4 napokat tölt itt.

Nem mondom, hogy élősködő, sosem gondolkoztam ezen, igaz, tusfürdőt meg ilyeneket nem hoz, de mivel azért úgy van vele tudatva, hogy 'otthon' van, ez egyátalán nem zavar.

Azért idegesít, mert lenne a szombat, meg a vasárnap mikor aludhatnék, erre már reggel 8 körül arra kelek, hogy visít.

Nem hülyülök, külön hangadás jár még arra is, hogyha nem tud belelépni a papucsba, kb mint ha valami szexshow lenne olyankor 'ahhh' vagy 'ohh'

De mivel ilyen kis vékony, affektáló hangja van, még rá is játszik.

Mikor megjön, akkor olyan gúnyosan dob egy 'hellót' egyébként legelső pillanattól kezdve.

Nem ellenségeskedem vele, mikor nem volt rövid nadrágja, és meleg volt, adtam neki.

Csak igen, kicsit néha bánt, hogy anyu neki elmondja, milyen gyönyörű, modellkedhetne, stb..

Én meg nem kapok annyit sem, hogy 'de szép arcod van' mármint anyutól. Igen ez valóban rosszul esik, ezt ha féltékenységnek hívják, akkor az vagyok. Csak, azért, mert köztem és anya közé állt.

2012. máj. 10. 19:36
 23/31 A kérdező kommentje:

Egyébként igen, tudom én is buta vagyok. Nekem is bekéne fogadnom Őt. De nem közeledik... Másik tesóm barátnőjével, együtt főzünk/sütünk. Mert egyszerűen, tudunk beszélgetni.

De a Csajszi akiről írok, nem tud alkalmazkodni. Ha kérdez valamit, azt is csak valami hülyeséget.

A kérdés hülyén lett megfogalmazva, de leírtam talán mindent normálisan. Ha még kérdés van, válaszolok.!

2012. máj. 10. 19:41
 24/31 anonim ***** válasza:
92%

Vannak elviselhetetlen emberek, de jobb ha megszokod. Sztem beszélj a tesóddal h reggelente legyenek csendben meg ilyesmi. 2 dolog fordulhat elő:

1. Nem is nagyon kell megszoknod mert nem lesz hosszútávú

2. Hozzászoksz.

Az én tesóm barátnője is sokáíg idegesített, de ma már megszoktam h idejár. Am az viszont tényleg bunkóság h már most a nyakatokra jár főleg ha nem is segít semmit.

Jah meg édesanyád. Az meg az ő bunkóséga h mást dicsérget h mien szép a saját lányába meg semmi önbizalmat nem önt

2012. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!


Igen, egyébként meg kell szoknom. De érdekes, másik tesóm barátnője akár 10-11 óra fele is halkan beszél, nehogy felkelljek. Pedig akkor már nincs reggel. Egyszerűen ez a Csaj, nem akar alkalmazkodni. Volt, hogy este 11kor jöttek délutános héten, és fél 12-kor mikor ettek, arra keltem fel, hogy brutál hangosan kiabál. Még a fürdőből is lehet hallani, hogy visít.

Olyan kis talpraesetlen. Pl: Játszanak tesómmal, aztán tiszta komolyan anyut kéri meg, hogy szóljon tesómra.

Olyan kis szerencsétlen szerintem. Főzni nem igen tud, talán még ilyen besózás, mármint húst sóz be. Meg ha a mixert a kezébe van adva, felkeveri a habot, de az sem élet biztosítás, hogy nem vágja le valamilyét.

2012. máj. 10. 20:13
 26/31 A kérdező kommentje:
Ja és a kiabálás, az neki mindegy mikor van. Mindegy, hogy hétfő, vagy péntek. Hogy alszom, vagy fenn vagyok.
2012. máj. 10. 20:14
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidet nem zavarja, hogy a csaj hangos? Vagy ők még nem alszanak akkor(este)?
2012. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
látod, így sokkal jobban belelátunk a gondodba, mert jól leírtad, ebben az esetben tényleg élősködik, az előttem szóló jól leírta.
2012. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
vagyis a 24-es
2012. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem nincs tesóm, egyke vagyok, de ne aggódj lesz ez jobb is! A tesód el van vakulva a szerelemtől valószínűleg. Én nem szeretem a szőkéket, mert nagyon rossz tapasztalataim vannak velük (bocs). A pasik buknak a csipogós, husi, szexis libára, akik 'érzékenyek és törékenyek'. Ez tuti a világos haj, kék szem, porcelán bőr effektus. Olyan kis angyalkák jaaaaj (nagy F*ASZT!) De persze tudjuk, hogy ez nem igaz! ;-) Mondjuk attól, hogy valaki még szőke nem feltétlenül buta is. mondjuk a 3/4-ük sztem az. A szüleidre ne haragudj, mert ők csak a tesód érdekeit tartják szem előtt, és a szülők is ilyenkor hogy is mondjam, valami ilyen járhat a fejükben: Jajj végre az egyetlen fiam talált egy rendes lányt és esküvő, és unokák és mineeeen! Na bocs ha ez kicsit bunkón fogalmaztam meg remélem, nem! Ez a szerelem majd elmúlik mert állítólag a szerelem mulandó. A tesód nem hülye csak szerelmes és ettől nem lát! A szüleid meg a tesódat imádják és szeretnék, ha boldog lenne! A lányt is ezért dicsérik, marasztalják. Szerintem azért a szüleid figyelmét sem kerülte el ez a királyi p*csa viselkedés, úgyhogy nyugodtan megbeszélheted velük, elmenned meg nem kell! :) Egyszer egy ronda heccet is elkövethetsz ellenne az tuti jólesne neked is és a csaj is megérdemelné! Vagy kérd el a telefonját, és állíts be, egy korai ébresztőt! XD Na mindegy. A lényeg, hogy bírd ki, nem tart soká(reméljük)!:S Vagy beszélj te magad vele! És ne legyen önbizalom hiányod! Tudd, hogy okosabb, szebb és ügyesebb vagy mint ez a miss.*****! Ez a te lakásod is nem az övé! Több jogod van ott élni, mint neki! Bízz magadban, ne add fel!:):D


14/L

2012. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!