Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednéd a 14 éves lányodat?...

Elengednéd a 14 éves lányodat? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A lányom azzal állt elő,hogy szeretne bemenni egy barátjához (aki fiú) a szomszéd nagyvárosba (30 km). Sokszor járt már ott,de egyedül soha,nem buszozott még egyedül. És jövőre ott lesz koleszos. Szerintetek?

2012. máj. 7. 10:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak barátok, igen, elengedném (én már 8 évesen buszoztam egyedül), de ha a fiú járni akar vele, akkor én is azt javasolnám, hogy először ő utazzon a lányhoz.
2012. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon féltettek, de 14 éves koromban már simán elengedtek a barátnőm ballagására, aki ugyanúgy kb. 30km-re lakott tőlem, vonattal mentem és nem volt semmi.
2012. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%

"de ha a fiú járni akar vele"


Dehogy akar, hogy gondolod..? Ilyet csak a gonosz fiúk akarnak.

2012. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem engedd el had szokja ezt is
2012. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a fiús dolog jobban izgat, mint egy egyszerű buszozás. Hisz itt felszáll, ott meg leszáll, azt nagyon nem lehet elrontani. Ha a srác zavar, akkor előbb jöjjön ő. Ha meg csak a buszozás (amit kétlek) akkor meg engedd el nyugodtan. Ha már volt a városban, valószínűleg fel fogja ismerni, hogy hol kell leszállnia.
2012. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak azért is elengedném, mert elmondta neked, hogy egy fiúval akar találkozni, bármi mást is mondhatott volna, hogy egy régi bnőjét látogatja meg, vagy akármi. Ezt hívják őszinteségnek, melyet általában bizalom követ.
2012. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen, elengedném. De kideríteném, h ki is ez a fiú?!
2012. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nem és koleszba sem.
2012. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én 11 éves koromtól jártam másik városban suliba. Miért ne engedtek volna el?
2012. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én először a srácot hívnám el magunkhoz.

Ha minden rendben, és egy normális, helyes kölyök, akkor minden gond nélkül elengedném. (Nem a buszozás izgatna, hanem hogy ki várja ott...)


Ha már ismered a fiút, akkor meg simán elengedném.

2012. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!