Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen felesleges ezen...

16 évesen felesleges ezen pánikolnom?

Figyelt kérdés
Van pénzünk,vagyis úgy ahogy,amit kell lassan megvesszük.Anyukámnak van saját kozmetikai szalonja,szépen keres,apu pedig nagyszüleimnél dolgozik faluban.Az a helyzet,hogy nagy ház felújítás történik nálunk,de a fürdőszobánk az nem valami szép,oda nem jutottunk el.Viszont el vagyok egy gazdag fiúval,vagyis gazdag szülők gyermekével :D nekik drága autók,ház és ezért félek járni fiúval,hogy mit szól majd hozzánk.. :/ annyit agyalok ilyeneken,nagymamám szerint,ha szeret,nem azt nézi,hogy milyen a fürdőszobánk,bár engem ez zavar a legjobban :S meg ő olyan fiú aki khm.pénzéhes tehát nézi hogy csajnak mije van,tudja,hogy mi nem vagyunk gazdagok és mégis akar... de pánikolom.Nem kellene?
2012. máj. 4. 22:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nem mindegy a fürdőszoba? fiú tud pisilni a dzsungel közepén is, ez csak nekünk lányoknak komplikáltabb dolog :D ha meg a pénz fontos neki, nekem nem kéne ez a pali...
2012. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!