Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sötétkék nadrágba lehet menni...

Sötétkék nadrágba lehet menni temetésre? Kismama vagyok és nincs fekete nadrágom, nem is szeretem és ezért nem szeretnék felesleges pénzkidobásba belemenni, mivel ha veszek akkor szülés után úgysem bírnám használni.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 10:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
szerintem ha minden más sötét akkor nem gáz, nincs ezzel baj
2012. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hiszen érthető a dolog. Bár szerintem azért okosabb, ha kérsz valakitől kölcsön, anyukádtól pl.
2012. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Én novemberben kellett temetésre menjek kismamaként, és nem vettem fekete nadrágot, hanem középszürkém volt, azt vettem fel. A tisztelet az, hogy ott megjelensz, nem az, hogy miben.
2012. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
a várandósság ebből a szempontból szerintem "speciális" helyzet. szép gesztus, h így is elmész és végigállod a ceremóniát. normális gondolkodású ember nem fog megbotránkozni a sötétkék kismama nadrágodon
2012. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kölcsön nem akarok kérni, mert azért szeretnék "csinos"lenni. Vékony vagyok, csak haskörfogatom lett nagyobb. Így egy nem megfelelő nadrágba nagyon gáz lenne a megjelenésem.
2012. ápr. 26. 10:28
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan felveheted. Tiszta feketébe csak a családnak kell öltöznie. Jó a sötétkék. Akkor lenne gáz, ha valami rikító színű lenne.
2012. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor azt veszem fel. Még felsővel is bajok vannak, mert egyáltalán nem hordok fekete ruhát. De azt turiba is találok. Mégsem olyan drága,mint a nadrág.
2012. ápr. 26. 10:33
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos voltam már egy pár temetésen. A családtagok feketében vannak, de az ismerősök sok esetben mellőzik a feketét.
2012. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A párom (nem férjem) mamája temetése lesz. Így én nem számítok családtagnak nem ? Egyszer találkoztam vele pár percre. A családból csak a párom anyja és nővére ismer. Szóval mások azt se tudják ki vagyok.
2012. ápr. 26. 10:38
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

családtagnak számitassz,de tökéletes a sötétkék,hozzá fekete felső és kész.

Ha már nagy a pocakod,és megoldható,ülj nyugodtan (felénk minden temetésen gondolnak az öregekre,betegekre,esetleg terhesre,és hoznak székeket)

2012. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!