Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sötétkék nadrágba lehet menni...

Sötétkék nadrágba lehet menni temetésre? Kismama vagyok és nincs fekete nadrágom, nem is szeretem és ezért nem szeretnék felesleges pénzkidobásba belemenni, mivel ha veszek akkor szülés után úgysem bírnám használni.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 10:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Bármilyen sötét szín megfelelő egy temetésre.
2012. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
Semmi gond nincsen a sötétkék nadrággal, nyugodtan felveheted. Az a lényeg, hogy ott leszel.
2012. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%

Azért felsőnek feketét választanék. Bár ez függ a családi szokásoktól is. Párom mamájának a temetésén egyedül én voltam teljesen feketébe. Mivel Náluk a fehér ing a szokás ilyenkor.

Mindenesetre mivel azért így én is elég közeli hozzátartozónak számítottam, (pedig én is pár alkalommal találkoztam a mamával) igyekeztem nem úgy megjelenni, mintha nem annyira számítana, hogy mit mit veszek fel.

Szerintem egy fekete felső azért kellene a kék nadrághoz, de ez csak az én véleményem.

2012. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
19%

esetleg egy cicanadrágot ha veszel, kb 1000 ft se egy kíniban, és az szerintem kényelmes is egy tunikával, ha van, meg akkor azt még később is el tudod használni talán..

de ez csak ötlet, a kék nadrág is jó, ha a többi ruha fekete rajtad.

2012. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem miért lett a válaszom 0%-os :P Mert azt mertem mondani, hogy illik fekete felső részbe menni?

Ha egyszer így van..és megszólják az embert, ha nem abba megy...

De jó..én csak segíteni akartam.

2012. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én senkit nem pontoztam le! Amúgy már észrevettem több kérdésnél ,hogy van akinek az a poén ha lepontozza a másikat, ezért ha én válaszolok valahol már ezt figyelembe se veszem.
2012. ápr. 26. 11:54
 17/21 A kérdező kommentje:

Amúgy köszönöm mindenkinek a választ! Maradok akkor a kék nadrágnál és a fekete felsőnél.


Így talán el is tudok vegyülni. Szeretnék a háttérbe lenni,mert nem ismernek és azt sem tudják,hogy a páromnak gyereke lesz, így nem szeretném ha engem néznének meg a hasamat. Ez a nap nem rólam szól, bár biztos lesznek kérdések.

2012. ápr. 26. 11:58
 18/21 anonim ***** válasza:
Nyugodtan legyél sötétkékben...
2012. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

ruhától független off:


párod mellett legyél,ha elől áll,akkor ott,ha hátul,akkor ott,de mindenképp mellette a helyed

2012. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
31%

"Kölcsön nem akarok kérni, mert azért szeretnék "csinos"lenni"


TEMETÉSEN? Bravó.

2012. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!