Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig normális egy házasságba...

Meddig normális egy házasságban a túlzott önállóság?

Figyelt kérdés
Már megismerkedésünkkor is ilyen volt, nem csak házasságunk alatt, hogy egy hónapban egyszer hazautazik egy hosszú hétvégére (szabadságot is kivesz néha) a szüleihez, kétszáz km-re laknak tőlünk. És van, hogy egyedül hagy itthon. A barátaival is gyakran eljár. Mindig időben hazaér. De csak azt csinálja meg itthon, vagy úgy cselekszik ahogyan neki jó. Ha én elakarok menni a strandra, vagy akárhova neki nincsen kedve, akkor én menjek egyedül, - strandra egyedül?! - ezt ki is jelenti és rossz kedve lesz, mert önmagának is ezzel lelkiismeretfurdalást okoz, hogy nem jön el velem, és ezzel az egész délutánunk le van lőve. Tudja, hogy a barátnőim a világ több pontjára szóródtak szét és egyelőre nem találtam újakat. Például választhatná most azt is, hogy igaz, hogy 3 és fél óra az út egyirányba a szüleihez, de mehetett volna szombat délután vagy reggel is, hogy az estét még velem töltse ma, mert tudja, hogy utálok egyedül lenni este... De nem, ő így tervezte el magának, ő így akarja, akkor ő így tesz. Én vagyok túlságosan függő, vagy ő túlságosan magának való?

2012. máj. 4. 09:58
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
igazatok van. próbálok változni
2012. máj. 4. 11:30
 32/34 A kérdező kommentje:
eddig szuperül jól telik a hétvégém, nem is hiányzik. :-D
2012. máj. 5. 22:18
 33/34 anonim ***** válasza:

Nalátod,nem is volt nehéz:)

Miket csináltál/sz?:D szép estét

2012. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Az én szüleim 150km-re laknak töllünk mi is havonta egyszer járunk haza de együtt!
2012. máj. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!