Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában mikor kell hazajönni...

Általában mikor kell hazajönniük 14-15 éves fiaitoknak vagy lányaitoknak nyári szünetben? Hányra kell hazajönniük?

Figyelt kérdés
Szüleim mindig azt mondják h jöjjek haza korán,eddig 9re kelet de mos 8ra kel hazajönnöm,a NYÁRISZÜNETBEN!!nem értem suli közben 1-2 alkalom volt h 10ig is elengedtek,de most az a bajuk h nem vagyunk együt eleget,de ők is dolgoznak mit csinájak ők meg 4-5körül érnek haza,akkor én már nem szoktam itthon leni,az is volt a bajuk h egész nap az ucán logok,jo téleg volt h reggel elmentem és este jötem haza de ez csak pár alkalommal
2009. jún. 23. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Ne az utcán lógjál, hanem csinálj programot. Ha annak vége menj haza. A céltalan lödörgés semmire nem jó.

Általában ha az ember vendédégbe van illik 8-kor elhagyni a lakást, kivéve a bulikat. Ugyan ez vonatkozik a haverozásra. Van aki már 8-kor fáradt hazakívánkozik. Szüleid kicsit fordítva csinálják a dolgot, de biztos azért szigorúbbak a nyári otthonléttel, mert féltenek, hogy valami felelőtlenségbe belerántanak. Nyáron általában nem működnek a gyerekekbe a fefelőségérzet, hamarabb adják meggondolatlanságra a fejüket.

Ha meg minden nap nem vagy otthon amikor ők jönnek akkor érthető a szüleid kíváncsága, nem fantomnak szültek.

2009. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani a fiamnak, hogy amikor felkapcsolják a lámpákat az utcán, akkor jöjjön haza. (már egy tucat karórát elhagytunk) Ő most 12 éves.
2009. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10-fél11
2009. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is legkésőbb 10-re legyél otthon.Nem piszkálódásként mondják a szüleid hanem mert nem akarják,hogy történjen veled valami.Főleg ha lány vagy.Nem hinném,hogy szívesen együtt élnél egy olyan traumával,hogy megerőszakoltak.Azt a borzalmat nem lehet elfelejteni és kihat az egész jövődre.Vagy belerángatnak drogozásba a többiek.Azzal is csak a saját életedet teszed tönkre!És ezektől szeretnének megóvni a szüleid.Hallgass rájuk!
2009. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én 15/L vagyok, eddig hétköznap (ha másnap suli van) akkor fél8-8-ra kellett hazamennem, amikor nincs suli, akkor fél11. De most nyáron lesz fesztivál, szóval anyáék tovább elengednek :) (a fesztivál a városunkban lesz, de nem ilyen balaton sound-ra kell ám gondolni:D). de soha nem jövök haza egyedül, mindig a barátom kísér, így nem féltenek. ja és fontos, hogy mindig tartsd be, hogy mikorra kell hazaérned, mert ha elkésel, nem fognak benned annyira bízni és nem fognak elengedni sehova!
2009. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most miért kell mindenben a rosszat látni??-hogy jajj a drog meg megerőszakolják...1.Ha épp eszű a gyerek,akkor nemfog drogozni...2.ha meg társasággal van kint,nem hiszem,hogy az egész csapatot megerőszakolják...a szüleim nem korlátozzák,hogy mikorra kell hazajönnöm...volt,hogy haza se mentem,mert a belvárosban nem jártak a villamosok...szóltam a szüleimnek,hogy nem tudok hazamenni és ott alszok a FIÚ haveromnál.Mondták,hogy jólvan...és nem feküdtem le vele csak dvd-ztünk.a szüleim megbíznak bennem,és tudják,hogy nem csinálok hülyeséget és valamilyen szinten már van egy kis felelősség érzetem.és ezért elengednek akármeddig akárhova... L/17
2009. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19 vagyok és engem 10-fél11-ig engedtek el 14 évesen, esetleg 11ig. 15 évesen kikönyörögtem, hogy fél 12-éjfél néha. De az tényleg csak néha volt.De a 8-9 óra nagyon korai.Ha megbízható vagy, akkor nem tudom, miért nem engednek el.
2009. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 14:53-as!Nem akkor fog rád támadni egy aberrált mikor társasággal vagy!Akkor csak kifigyel és mikor elindulsz hazafelé és egyedül mész sötét utcán akkor fog rád támadni!Fogalmad sincs milyen az!Úgyhogy kár volt lepontoznod!
2009. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálattal közlöm veled,hogy nem én pontoztalak le:) és engem tuti nemfognak betámadni,mert a barátaimmal egy utcában lakom..
2009. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!