Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most mire véljem? (após...

Ezt most mire véljem? (após kérdés)

Figyelt kérdés

Após menni fog 2 hétre valami terápiára. Páromnak meg nekem 6szemközt elmondta, jó lenne, ha 2-3 naponta járnánk anyóshoz falura segíteni, míg ő nem lesz. Ez így ok is lenne, de: tudni kell, hogy nyugdíjasok, anyós jó állapotban van, megcsinál mindent egymaga, mivel a férje egy lusta disznó, a napja abból áll, hogy cigi, tv, internet. Mindig röhögve meséli, a neje ezerrel pörög, ő meg azt sem tudja, hogy hova feküdjön kényelmében... És most előadja nekünk az aggódó férjet, aki nélkül a világ is össze fog dőlni ebben a 2 hétben, mert mi lesz szegény mamával... Hát szerintem anyós még meg is könnyebbül, hogy nem kell kerülgetnie és nem talál ki neki plusz feladatokat. Egy picike kertjük van, de azt eddig is 100%-ban az anyuka gondozta.

Én szívesen segítek neki, de egy: mi is dolgozunk, heti 6 napot, és nem laknak annyira közel. Kocsink nincs, buszozni tudnánk, plusz anyagilag is elég megerőltető lenne a buszjegy, meg kell fontolnunk minden kiadást jelenleg. Ha tudnám, hogy anyós tényleg nem boldogulna, azt mondom, természetes, hogy megyünk, de így? Mert füvet sem kell nyírni naponta, de azt is párom csinálta eddig is, ahogy MINDEN FÉRFI FELADATOT, mert após kimegy napjában 20x cigizni, ez az ő napi feladata férfiként.

Szerintetek ez most mi akar lenni? Ő semmit nem csinál, de nekünk meg leosztja a feladatokat? Még mondanám, a feleségének akar jót, de akkor miért nem segít neki az év többi részében???


2012. ápr. 29. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szard le. A párod segítsen az anyjának, amiben kell, ennyi.
2012. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma voltunk náluk, hát kiderült, nem beállította szegény feleségét füvet nyírni egyik nap? És kacagva meséli, milyen béna volt, mert mindig lefullasztotta a főnyírót. Azt hittem orrba verem... :S Nemhogy ő csinálta volna...
2012. ápr. 29. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyósod meg lesz nélküle és nélkületek is. Minden másnap egy gyors telefon,hogy van e valami gond,kell e segítség,aztán mondjuk hétvégéken elbuszoztok hozzá.


Apósodról pedig hasonló véleményem van mint neked:) de nem tehetsz semmit,hagyd is rájuk.

2012. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
először én is naivan azt gondoltam, hogy csak jót akar a feleségének. de szerintem csak előadja a nagy "aggódó férjet"... hát szerintem is elég, ha rácsörögtök anyósodra párszor, és ha valami segítség kell, akkor elmentek...
2012. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!