Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anyám ugy...

Mit csináljak ha anyám ugy megvert hogy látszanak a nyomai? Mit mondjak a majálison a többieknek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 14:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, ha a most kapott 4000.- Téged kiengesztel, akkor borzasztóan sajnállak.

A gyermekvédelemben dolgozom. Azt gondolom, hogy ha már eljutottál arra a szintre, hogy hatóságnál jelezted, hogy szeretnél intézetbe menni, akkor ott bizony nagy a baj.

Én a helyedben lépnék; akár látleletet vetetnék, akár segélyszervezetet keresnék fel, akár megkeresném a helyi családgondozót, de biztos, hogy nem békélnék meg.

Amikor már erőszak van a családban, akkor az a család már eljutott oda, ahol azonnali segítségre van szükség. A gyermek családból való kiemelése a segítségnyújtás egyik (bár legutolsó lehetőségként felmerülő) formája.


Dönts, mielőbb!

2012. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
89%
ebben nincs igazad, dolgoztam bántalmazott gyerekekkel,a legtöbb minden további nélkül elmesélte a veréseket amire emlékezett, mert semmi különöset nem látott benne. Természetesenek vette. Neki ez a normális. Sőt, sokszor mondták: ááá anyám nem tud rendesen verni, apám az igen, ha ő üt akkor csillagokat látok. Akkora pofont tud adni...stb és látszik, hogy büszkék az apára
2012. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
95%
Utolsónak igaza van. Én is bántalmazott gyerek voltam és minden pofont megbocsátottam.
2012. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
9%
verd meg te is. menny neki,adjál neki.ne félj attól hogy te is kapsz, de te is adni fogsz,persze annyira ne bántsd,csak 1 pofon és lökd neki a szekrénynek ajtónak,kiskoromba engem is meg vert csak amikor nagyobb lettem,azt hitte hogy ugyanúgy mennek a dolgok,aztán meg mutattam neki hogy változnak a dolgok
2012. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!