Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Háztartásbeliek vagytok vagy...

Háztartásbeliek vagytok vagy dolgoztok? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 17:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
37%

Engem nem elégítene ki az, ha otthon ülnék, nézném a tv-t, takarítanék, főznék mosnék stb.

Úgy érzem, hogy több eszem van annál, hogy ilyesmire "pazaroljam". Ezért is választottam olyan szakmát, amivel azt csinálom, ami érdekel.


Persze a gyereknevelés más dolog.

2012. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ha vállalkozást inditasz, mindenképp legalább az elején te csináld. Ha látod mi van, hogy megy, mire kell figyelni, felvehetsz alkalmazottat. Ha betanult és bÍzol benne, akkor elég csak magával az üzleti résszel foglalkoznod. Rögtön alkalmazottal kezdeni nem lehet, mert nem látod át a dolgokat.
2012. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Itthon vagyok, munkanélküliként.

Szeretek tenni venni itthon, de már az agyamra megy, hogy sehol nem találok munkát. Míg a párom napi 12 órát dolgozik én meg csak itthon vagyok. :(

2012. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom miért kell 0%-ra értékelni azt, ha ENGEM nem elégít ki a mindennapi főzés+takarítás........
2012. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

20:57

Szerintem azért, mert egy munkahellyel nem rendelkező nő élete sem kizárólag a főzés-takarításról szól...most őszintén, hány dologról mondasz le mindennap, amire egész egyszerűen nincs időd?

2012. ápr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj, hogy sokan azt hiszik, hogy egy háztartásbeli nő automatikusan beszűkül, nincs más számára, csak a házimunka, kikapcsolódni meg a brazil szappanoperák meg a romanák.


Pedig értelmes nő ki tudja használni az idejét, és a háztartásbeli léttel kapott plusz órákat a saját fejlődésére tudja fordítani. Akinek meg a romana a perspektíva, az valószínű akkor sem lenne műveltebb, ha még dolgozna is.

2012. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
54%
26-os szívemből szóltál. Még annyit, hogy nem értem, mért hiszik, hogy egy htb, gyerek mellett, nagy kertes családi háznál unatkozik egész nap???? Annyi a tennivaló, hogy sztem senki nem lógatja a lábát...
2012. ápr. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
38%
24-es: engem is lepontoztak. Azt írtam, hogy önkéntes munkát végeznék. Tényleg felháborító, hogy ezt gondolom :-)))
2012. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
69%
A (volt) 0%-os vagyok, én elhiszem, hogy egy házat, kertet rendben tartani nagy munka, én is ilyen házban élek, én csak azt mondom, hogy ez nem agymunka, nekem kellenek a kihívások, kell, hogy használjam a fejemet is. És mint mondtam, a gyereknevelés teljesen más lapra tartozik, az tényleg kihívás.
2012. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
29-es, de értsd már meg, hogy te leragadtál a házimunka-gyereknevelés témakörnél, miközben azt gondolod, hogy otthon nem lehet "agymunkát" végezni és ebben nagyot tévedsz.
2012. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!