Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kríziseket éltetek már...

Milyen kríziseket éltetek már meg a kapcsolatotokban? H oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Mikor következtek be, minek hatására? H tudtatok kilábalni belőle?
2012. ápr. 24. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen témájú krízisekre gondolsz, anyagi, egymás közti, anyós gond...? sok van, Vagy mindegyikre?
2012. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bármire, ami egy darabig olyan nehézségeket hozott a kapcsolatba, h nehezen küzdöttétek le, és majdnem közétek is állt. Amikor hetekig ment a huzavona,és nem tudtátok biztosra, h valaha túljuttok e ezen és újra harmóniában tudtok majd élni, nem pedig szakítotok
2012. ápr. 24. 11:18
 3/9 anonim ***** válasza:

nekünk volt ilyen, én házisárkány voltam, ő meg keveset foglalkozott velem. Én mindenért veszekedtem vele, ő meg 5 napból 4-5 ször a haverjaival volt. Hogy melyik alakult ki melyik miatt, ez most talán mindegy, mert a lényeg, hogy mire a veszekedésig jutottunk, úgyis egymást hibáztattuk. Nem jött haza időben, volt, hogy csak éjfélre, vagy ha 9-kor mondta, hogy úton van, akkor is 2-3 órával később ért haza részegen. Hiába hívtam a telefont nem vette fel, és nem tudtam, hogy baj van, nőzik, vagy csak sza.ik a fejemre. Besokalltam. Mondtam neki, hogy volt már alkoholista a családban, nincs szükségem mégegyre. Próbáltam neki szépen mondani, hogy rendben, menjen hetente 1x, az még nem gáz, de a többi napon legyen kedves hazafáradni. nem, ez sem volt jó, meguntam. Aztán mondtam, vagy a haverjai, vagy én. Plusz befigyelt a képbe a volt munkatársam exe, na akkor megijedt, hogy talán nem ő az egyetlen, akinek kellhetek. És szerencsére meg tudtuk beszélni. Megbeszéltük, hogy ő kevesebbet jár el, én meg nem ugatok mindenért, mert kell magánszféra is, csak szóljon, ha nem ér haza időben.

Ebben az időben egyébként ki is szerettem belőle, de elgondolkodtam, hogy azok a dolgok, amik miatt beleszerettem, még mindig benne vannak, csak most a rossz dolgok elnyomják. Így gondolkodtam, plusz a megváltozott viselkedésünk miatt újra beleszerettem, és júniusban, az 5. évfordulón lesz az esküvőnk :)

2012. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De szép történet!!:) ekkor mennyi ideje jártatok? Kb milyen hosszú volt ez az idoszak? Sok boldogságot!!
2012. ápr. 24. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Megcsalt!

Vagyis szexuális kapcsolat nem történt, de hónapokig leveleztek minden este.

Nem volt valami fényes a házasságunk, ezt elismerem. Sokat veszekedtünk, ráadásul már babát is vártam. Nem védeni akarom (nem is teszem), de nem volt velem sem könnyű. Nem tudtam már szépen szólni hozzá, hát volt,aki megtette.

Lebuktam. El akartam hagyni, ő könyörgött. Nem hagytam el. Azóta sokkal jobba házasságunk, de bennem még meg van a tüske!

2012. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lebuktak akart lenni!:)
2012. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

megcsalás+én sem könnyítettem meg a dolgát az állandó nagy elvárásaimmal...

itt elbizonytalanodtunk mindenben,megbeszéltük,h megpróbálunk egy hónapig külön élni,meglátjuk mi lesz...Mire eljött a költözés,már mindketten tudtuk,h kellünk egymásnak,de azért megtettük,így egy hónapot külön éltünk,csak pár naponta találkoztunk...Rá két hónapra összeházasodtunk:)

2012. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14:16-os vagyok :) köszönjük szépen! :) hát ez egy jó fél év szerintem, pontosan nem emlékszem, de elég sokáig. Igen, az esküvő napján lesz 5 éve, hogy együtt vagyunk :)
2012. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mi 17 évesen jöttünk össze,interneten ismerkedtünk egy játékon, távkapcsolattal indult( 140 km) 18 évesen az anyja látta hogy komoly lesz a kapcsolat és lekezdett fúrni minket, tiltogatta a találkozást( ami persze nem jött össze) és miegymás, ekkor döntöttem úgy hogy vagy költözik vagy ennyi volt mert nagyon durvult a helyzet, ekkor nem tudtam mi lesz egy darabig, az érettségit meg kellett várni, de ahogy megvolt költözött, ennek lassan 7 éve, még költözés napján hívott fel bőgve az anyósjelölt hogy ne haragudjak ő nem úgy gondolta....én ezt nem hiszem el, mármint hogy egyik napról a másikra így lehet véleményt változtatni,azóta sem olyan a viszonyom vele,szokásos jópofi megy a részéről de nem is nagyon érint meg, nagy a távolság, hál isten messze van.
2012. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!