Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám utál? Mit tegyek?

Anyám utál? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyu mindig engem ver meg ha valami baja van. Régen a nővéremet verte. Már félek, ha jön haza, inkább lefekszem, és próbálok csendben maradni. Nagyon rossz a kapcsolatunk. Már nem mondok el neki semmit, mert nem érdekli. A hugom is hazudozik mindenfélét, azért is én kapok. Múltkor már majdnem öngyilkos lettem. a velem egy korosztályú lányok már buliba is elmehetnek, én még a 24 éves nővéremmel sem. Élvezné, hogy uralkodhat felettem? Semmit nem enged meg. Nincs privát szférám sem, ha pl. zuhanyozok akkor is benyit, és ez azért már nekem eléggé kínos. Jövőre valószínűleg kollégiumos leszek, de még a suliból van két hónap, meg a nyár =/ 14/l
2012. ápr. 21. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Apukád?

Nővéred nem áll melléd?

2012. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szólj a tanárok, gyermekvédelmiseknek. Apád dobja ki. Ez nem ember, nem hogy anya!
2012. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Apukám nem lakik velünk, mert elváltak. Nem engedi, hogy odaköltözzek. nevelőapám van, akivel szintén nagyon rossz a kapcsolatom. Van, hogy ő állít be rossznak. A nővérem sem él már velünk, barátjával él. Sajnos ők sem tudnak mit csinálni. Szokott viszont azzal fenyegetni, hogy nevelőintézetbe küld. És ha tényleg megteszi?
2012. ápr. 21. 19:58
 4/8 A kérdező kommentje:
A tanáromnak nem merek (gyermekvédelmis) mert nem hiszem, hogy elhinné. A suliba nemnagyon veszik rajtam észre, hogy lelkileg egy roncs vagyok.
2012. ápr. 21. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Nővéred és barátja nem alkalmas arra hogy megállitsa ezt a folyamatot még most az elején?

Ha jóval gyakrabban jelen lennének a lakásban, elvinnének pár helyre magukkal annak lenne pozitiv hatása. Beszélned kellene erről a nővéreddel.

Nagyszülők?

2012. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyszüleim nagyon messze laknak. 2 hetente járok a nővéremékhez, de néha anyu beszól, hogy már megint odamész? Bennük se bízik meg.
2012. ápr. 21. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs jelentősége hogy megbizik e bennük vagy sem. A nővéred felnőtt ember, képviseljen téged. Néha ezt még a családtagok elött is meg kell tenni.

Nem kell tudni az anyudnak és élettársának miért jön gyakran a nővéred és a barátja, mert kedvelnek téged azért. Nem kell beharangozni hogy azért jönnek mert te panaszkkodtál. De ha elöttük történnek olyan dolgok amik már kétséges hogy beleférnek e egy egy anya-lánya viszonyba azért nyugodtan a védelmedre kellhet.

Ha nővéredék jól csinálják akkor rohamosan megváltozhat a hozzáállás.


Ha ezt igy nem tudod elmondani nővérednek mutasd meg neki amit irtunk itt, innen már a nővéred hozzáállásán múlik minden.

2012. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké. köszönöm a segítségedet:)
2012. ápr. 21. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!