Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál az anyám? Mi a...

Miért utál az anyám? Mi a megoldás erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
Folyton kiabál velem, ma is veszekedést csinált abból hogy iskola után nem vettem át a pólómat hogy "hatezer forintos pólóban trógerkedsz itthon" naponta cserélem a pólóm és nem szeretném ha a mosásban menne tönkre.Most is itt kiabál hogy miért nem tanulok, és jobb oldalt van egy ilyen felugró reklám hogy pasizási tanácsok, erre pl. azt hitte hogy pasikat keresek és meleg vagyok, pedig ez nem így van, amit írok azt pedig nem látja mert rossz a szeme.Beszélgetni nem lehet vele.
2010. febr. 4. 22:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem utál csak nő, és kombinál és hiányzik belőle a logika, viszont Te ha még fél 11kor nem tanultál meg akkor az a rész jogos. :D
2010. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Igen, az jogos:D

Azért nem tanulok mert nem érdekel a szakma amit tanulok( de ebbe most ne menjünk bele miért alakult így mert hosszú)

2010. febr. 4. 23:04
 3/29 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem érdekel minek tanulod? Nem csak édesanyádból hiányzik a logika...


A másságodat pedig vállald fel!

2010. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%

A második miért írja, hogy vállalja fel a másságát, mikor nem más? Nem meleg, itt írja.


Te meg vállald fel, hogy nem tudsz olvasni.

2010. febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
Normálisan hisztis.
2010. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
nem utál csak anya aki mindig ordibál :d ismeros nem tudom hogy hány éves vagy de nekem már 18 évesen nem ordibáltak :D változni fog nyugi :) 21/f
2010. febr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Én is 21/f vagyok.
2010. febr. 4. 23:56
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

Nyugi, az ősök ezt csinálják. Mintha genetikailag ez lenne a dolguk. Szeret ám, csak valami baja van. Lehet, hogy más stresszhelyzet is kialakult, de nem akar róla beszélni.


A szakmádat illetően pedig tényleg érdemes lenne elgondolkozni. Sok mindent lehet tanulni, ne olyat tanulj, ami nem érdekel. Én most közgázt tanulok, érdekel is egy szinten, de nem megy annyira, a tölteléktárgyak miatt. Így most elég sanszos, hogy 4.6-os érettségivel, és egy felsőfokú angol nyelvvizsgával elmegyek autószerelőnek tanulni, mert az érdekel.

2010. febr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 6000ft os pólókban rohangálsz nem hiszem, h utál. És azért kiabál, hogy tanulj, mert szeret, és azt akarja legyél valaki. Ha utálna lesz@rná.
2010. febr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
00:08 én autószerelőnek tanulok:D de csak hobbiszinten érdekel, kenyérkereseti lehetőség ként nem.
2010. febr. 5. 00:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!