Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál az anyám? Mi a...

Miért utál az anyám? Mi a megoldás erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
Folyton kiabál velem, ma is veszekedést csinált abból hogy iskola után nem vettem át a pólómat hogy "hatezer forintos pólóban trógerkedsz itthon" naponta cserélem a pólóm és nem szeretném ha a mosásban menne tönkre.Most is itt kiabál hogy miért nem tanulok, és jobb oldalt van egy ilyen felugró reklám hogy pasizási tanácsok, erre pl. azt hitte hogy pasikat keresek és meleg vagyok, pedig ez nem így van, amit írok azt pedig nem látja mert rossz a szeme.Beszélgetni nem lehet vele.
2010. febr. 4. 22:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%

Kb 6 évvel ezelőtt adtam ki egy pólóra 6 ezret! Azóta jó nekem az 1100 ft-os is.


Nem te keresed a pénzt, hanem anyád dolgozik érte, gondolom.


Kaphat vagy havi 90-et ha nem kevesebbet. Te meg annyira sem becsülöd a ruhádat hogy lecseréld és egy szakadtabbat nyúzz otthon.


A tanulás pedig jogos! Az a te munkád! Ha nem végzed, akkor ugyanúgy link alak vagy és leszel is mint aki ellógja a munkaidejét.


Amúgy meg mi a francnak tanulsz olyant amit nem szeretsz? Azért hogy utána elmenj egy más szakmában segédmunkásnak?


Honnan lesz sikerélményed és elégedett büszke érzéseid, ha minden nap úgy mész majd munkába, hogy "Jajj, de utálom!" ??

2010. febr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Költözz el otthonról, egyszerűen nőlj fel. Vagy mond meg neki hogy nem akarod ezt tanulni, vagy bírd ki és tanuld meg, de ez a 12 éves korban normális jajj, utál az anyáááámmm vinnyogás egy felnőtt férfitól elég mulatságos...
2010. febr. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:

szerintem sem utál:) csak törödik veled, ami nem rossz dolog:))


ez a pasizási cucc--> ez hihetetlen édes volt:P

( bár gondolom te nem röhögtél rajta:$:) minden esetre engem felviditott:D köszii h +osztottad velünk :$ XD

2010. febr. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:

Lemaradt--> megoldások :P


1. vedd le a polót:)jobb ha nincs rajtad semmi XD

2.hagyd ott a sulit:) inkább keress valami munkát:)

3. ne engedd be a szobádba:S, ha még is bejön, tedd le kisalbakba :D (már ha ilyeneket nézegetsz) :PPP

2010. febr. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot nem egészen értek: ha lecseréled a pólódat egy olcsóbbra, amikor otthon vagy, az mennyibel befolyásolja azt, hogy a drágák tönkremennek a mosásban? Mert ha naponta cseréled, akkor igy is, úgy is egy nap után ki lesznek mosva.

Viszont otthonra tényleg megfelel egy olcsóbb is, és ha valami baleset éri - leeszed, vagy valami rácseppen - akor nem a jó megy tönkre...

2010. febr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
54%
Ja a srác tényleg meleg olyannyira felvillanyozódott arra hogy egy 21/f válaszolt. Amúgy valószinűleg lázadó lehetsz, azt nem tudom hogy a másság miatt vagy egyébb dolgok miatt, anyukád meg valószínűleg nem tudja hogy hogyan kezeljen, mert nincs tisztában azzal mi jár éppen a fejedben.
2010. febr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
75%

21éves vagy és ennyire szigorú veled?

21éves vagyok és lány...

anyu nem csinálja ezt velem.

2010. febr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem utál, csak nagyon félt. Sajnos az anyukák hajlamosak kiabálni, ki kell kiabálni magukból a félelmeiket. Attól fél, hogy te nem szereted őt, és attól fél, hogy nem leszel boldog. Sajnos nem igazán tudsz mit tenni, mert ő nem fogja megérteni a te álláspontodat, ha nem tud beszélgetni veled. Ő azt érzi, hogy te utálod őt, mert nem fogadsz szót, azt gondolja, ha szeretnéd, akkor mindig azt tennéd amit ő elvár. Dehát a világ nem ilyen:)

Én is anyuka vagyok, néha úgy érzem túl sokat papolok otthon, bár igyekszem nem kiabálni és megérteni a gyerekeimet, de tényleg nehéz.

2010. febr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

00:47 150ezret keres, arról meg nem tehetek hogy milyen ruhákat vesz nekem, ez csak egy példa volt.

07:54 :bekaphatod.:D

2010. febr. 5. 20:00
 20/29 anonim ***** válasza:

03:58 A buszon, a suliban, a városban jobb esetben nem hemperegsz, otthon viszont igen. A bőröd izzadságot és zsírt választ ki. Ha egy póló nem koszos, attól még lehet izzadt vagy zsírosan koszos. Ha otthon lecseréled és a nap többi részében nem gyűröd, koptatod, koszolod a pólód akkor még pár nappal később ismét felveheted. Így gyakorlatilag a mosás fárasztó igénybevétele fele annyira strapálja a pólódat.


Anyukád nem pszichológus, így ami benne van azt nem maximálisan kontrolláltan zúdítja rád. De ettől még igaza van.


Vigyél fel 2 prostit és zárkózzatok be a szobádba, biztos nem lesz többet kétsége. :D

2010. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!