Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem anyám azért utál...

Úgy érzem anyám azért utál mert boldog vagyok. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

kb 3 hónap múlva leszek 20 éves.Van egy barátom, akit szeretek, ő is szeret, nem bulizós, nem iszik, nincs káros szenvedélye, kicsit csöndes, de engem ez nem zavar.


Anyámék elváltak, neki is van barátja itt velünk kb 2 hónappal a válás után összebútoroztak. Anyám állandóan azzal fenyeget, h nem találkozhatok a párommal, távkpcsba vagyunk szóval utaznunk kell sűrűn.

Folyamatosan olyan dolgokat vág a fejemhez ami nem igaz.

Én segítek itthon ő úgy látja nem, ha egy nap a saját dolgomat intézem és nem csinálok házimunkát én vagyok a legszemetebb és legönzőbb alak a világon.Mindenben talál valami rosszat amit csinálok, soha nem dicsér, soha nem áll mellém. Azt mondja h hozzá fordulhatunk segítségért, de ha ezt megteszem akkor hetekig felhánytorgatja.


Anyám soha nem mosolyog, nincs jókedve , én meg arra nem vagyok kíváncsi hogy húzza a száját délután. Már annyira belefáradtam állandó bántások, bass*gatásba.


De ez addig nem volt ennyire gáz mikor egyedül voltam


2010. jún. 29. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Két lehetőség van: segíts az ő kapcsolatát megjavítani, hogy boldog legyen, egy boldog ember nem szekál folyamatosan.

Vagy engedd el a füled mellett és költözz el, amint tudsz.

2010. jún. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából nincs baj az ő kapcsolatával, vannak néha viták, de elvannak együtt
2010. jún. 29. 08:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam, már régenbben egy hasonlót a gyakorikérdésekekn. Próbáld meg orvodhoz(pszihológushoz)vinni, pár hónap és rendbe jön,tapasztalatból mondom hogy sokat segít.(ismerősöm járt) Nagyon sajnállak, monddd meg neki, hogy neked ne mondja meg nem találkoztsz a barátoddal, mert felnőtt vagy és törvényesen össze is házasodhattok ha akarjátok-ő nem szólhat bele. Szervezz vele programot, lehet, hogy megviselte a válás, vagy a mostani pasija. BEszélj is vele erről.
2010. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele beszélgetni. biztos vagyok benne, hogy ő nem is gondolja, hogy te ezeket így érzed, és ha nem mondod, nem is fogja tudni. Érdemes megpróbálni. Beszéljétek meg, kinek mi a baja igazából a másikkal, nem biztos, hogy tudja, téged mi bánt.
2010. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Meg kell mondani neki a frankót, mert itt a szép szó nem használ. Én viszont szálka vagyok az én anyám szemében, tudom miről van szó.
2010. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Költözz el, éld a saját életedet. Persze ez nem egyszerű, nem azt mondom, de nincs előírva, hogy vele kell laknod mindig.
2010. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

1. Amig otthon laksz, addig el kell viselned anyádat úgy, ahogy van - elvégre az ö lakása, ahol laksz, és gondolom nagyrészt az ö pénze is, amiböl megélsz.

2. HA nem tetszik, költözz el, akkor nem fog senki beleszólni az életedbe, de akkor oda a kényelem.

3. Az egyik válaszolónak: hogy gondolsz olyan hülyeséget, hogy egy FELNÖTT nöt a GYEREKE elvisz orvoshoz/pszichológushoz? Ehhez senkinek sincs joga, mert egy felnöttet nem kényszerithet senki erre.

4. Kiváncsi lennék az anya változatára, mert ez nekem eléggé késöi kamaszlázadásnak tünik.

2010. júl. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!