Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit vagytok együtt a...

Mennyit vagytok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés

Nem jó kategória,de itt normálisak vannak.

Kezd megromlani a nemi életünk,hetente 1x ha együtt vagyunk.Nekem ez kevés,hiába próbálom megbeszélni a párommal,sokszor azt mondja fáradt.


2012. ápr. 21. 18:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
MI is együtt élünk, bár nálunk inkább én nem kívánom annyira sokszor de ez hormonbaj miatt is van, a párom már megszokta, van amikor napi 2-szer is 1 hétig,de van hogy 2 hétig semmi,az az érdekes valahogy ő is ilyen, ezért nálunk ez nem probléma. Nálatok meg kéne beszélni, mert nem feltétlen kell úgy együtt lenni hogy neki sokat kelljen "dolgoznia", ha így se jó neki akkor ott más a gond, nem a fáradtság.
2012. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

3 éve vagyunk együtt, mindennap csinálni kell

amikor este azt hiszem, hogy na végre ez jó pár napra kiadós volt, reggel "állva" ébred...


dupla szex után is forog a nők után :(


én kb heti 1x, ha el megyek.

2012. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

2,5 éve vagyunk együtt, együtt élünk.

Párom nagyon sokat dolgozik, ha délutános műszakban van akkor heti 1-2 alkalom.

Ha délelőttös akkor van, hogy mindennap.

Mi nem igényeljük, hogy naponta többször együtt legyünk, nekünk így jó.

2012. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

16 hónapja vagyunk együtt, 10 hónapja együtt is élünk. A Párom 24/48as műszakban dolgozik, 24 szolgálat 48 itthon. Heti 1 alkalom a minimum, de az átlag heti 3. Nekünk ez így jó, Ő az aki elsőnek felhozza, hogy ... :)

23N a Párom 30F

2012. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon változó. Van hogy minden nap, de van hogy több mint egy hétig semmi. Túlélhető ez az időszak is, mert utána jön a jobb :)

5 éve vagyunk együtt.

2012. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy vàlaszoltatok.A pàromnak az ilyen romantikus dolgok nem jönnek be,nekem annál inkàbb.

Sokszor az a baj,hogy pàrom nem az a szenvedèlyes tipus,nekem pedig hiányzik.O ùgy akarja àltalàban,ahogy neki kènyelmes...Hànyszor mondom,hogy jol esne a kènyesztetès..

2012. ápr. 22. 11:02
 17/17 anonim ***** válasza:
3 éve vagyunk együótt,2 éve együtt is lakunk,heti 6-8 alkalom,ennek fele hétvége (ébredés,szex,kávé,reggeli,szex)
2012. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!