Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exszel együtt nőttünk fel....

Az exszel együtt nőttünk fel. A bnői miért nem fogadják el, hogy tartjuk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

van, hogy a telefonját a bnője veszi fel, nem szól bele, vagy egy másik sms-ben pocskondiázott engem. Az exnek csak megmosolyogtató az egész, hogy balhéznak rajta a nők.

nos ezt a srácot gyerekkorom óta ismerem. sokkal mélyebb a kapcsolatunk, mint amilyen egy bnő-jével lehet. együtt voltunk jóban, rosszban, békével váltunk el, teljesen érett, felnőtt módon beszélgetünk egymással.

Ismer, hogy én gyakran vagyok szeretetéhes, ő meg ráadásul árva is, tehát két ember és mégis teljesen egyformák vagyunk.

most úgy alakult, hogy csak ő az, akit feltudok hívni, szeretnék beszélgetni vele.

de már megint bekavar egy bnő.


mit tehetnék?


2012. ápr. 21. 16:59
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
de fura vagy:)
2012. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

tudod az ex, olyan "atyáskodó"

és most erre van szükségem

senki mástól nem kapom meg.

2012. ápr. 25. 16:26
 43/43 anonim ***** válasza:
:)
2012. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!