Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a rákos...

Mit tennétek, ha a rákos beteg férjetek bevallaná nektek, hogy évek óta szeretőt tart?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, egy közeli barátnőmről. A férje fél éve küzd a tüdőrákkal, jól bírja a kemót, az orvosok bizakodóak, szerintük felépül. A férjben pedig felébredt a bűntudat és a kórházi ágyon bevallotta a barátnőmnek, hogy durván 1 évig szeretője volt. Amikor a szerető megtudta, hogy rákos a férfi, szakított vele. Elmondta a férj a barátnőmnek, hogy ekkor jött rá, hogy erre a nőre soha semmiben nem számíthatott volna, és rájött, hogy az egyetlen ember, akire rábízhatja az életét, az a felesége.

A barátnőm összetört. Nem elég neki, hogy rákos a férje, még meg is csalta. Feltétel nélkül megbízott a pasiban, soha nem volt semmi probléma a kapcsolatukban. Nekem mindent elmondott, ha veszekedtek, tanácsot kért. A férj könyörgött a bocsánatért. A barátnőm megbocsájtott, de csak felszínesen. Azt mondta nekem, amint felépül, elhagyja. Nem akarja hátráltatni a betegségben, csak ezért marad vele. Szerintem ez nem valami jó ötlet. Ti mit tennétek?


2012. ápr. 21. 16:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Írtam privit!
2012. ápr. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durci! Mennyi ideje vannak együtt és mennyi idősek ők, hogy ezt csinálják egymással?
2012. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
10 éve vannak együtt a nő 31, a pasi 43. Lehet nagynak tűnik a korkülönbség, de látszólag jól kijöttek egymással.
2012. ápr. 22. 18:58
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda egy aljas szemétláda...sok erőt és kitartást kívánok a barátnődnek, én nem tudom mit tennék. Szerintem egyből otthagynám,persze miután jól kiosztottam.
2012. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a kiosztós...erről ez jutott eszembe (épp az imént olvastam) :

[link]

nem tudom ez segít-e neked...:/

2012. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!