Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a rákos...

Mit tennétek, ha a rákos beteg férjetek bevallaná nektek, hogy évek óta szeretőt tart?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, egy közeli barátnőmről. A férje fél éve küzd a tüdőrákkal, jól bírja a kemót, az orvosok bizakodóak, szerintük felépül. A férjben pedig felébredt a bűntudat és a kórházi ágyon bevallotta a barátnőmnek, hogy durván 1 évig szeretője volt. Amikor a szerető megtudta, hogy rákos a férfi, szakított vele. Elmondta a férj a barátnőmnek, hogy ekkor jött rá, hogy erre a nőre soha semmiben nem számíthatott volna, és rájött, hogy az egyetlen ember, akire rábízhatja az életét, az a felesége.

A barátnőm összetört. Nem elég neki, hogy rákos a férje, még meg is csalta. Feltétel nélkül megbízott a pasiban, soha nem volt semmi probléma a kapcsolatukban. Nekem mindent elmondott, ha veszekedtek, tanácsot kért. A férj könyörgött a bocsánatért. A barátnőm megbocsájtott, de csak felszínesen. Azt mondta nekem, amint felépül, elhagyja. Nem akarja hátráltatni a betegségben, csak ezért marad vele. Szerintem ez nem valami jó ötlet. Ti mit tennétek?


2012. ápr. 21. 16:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%

Tudok egy olyan esetről,ahol a férfi nagy beteg volt,az asszony mellette kitartott sajnálta,lefogyott és amikor a férfi meggyógyult,akkor megcsalta egy másik nővel,hosszabb időn át amég a feleség megtudta.

Tehát a pasi semmi hálát nem érzett a nő iránt amért ápolta.

Nem akart szakítani a szeretőcskével...cirkuszok stb.


Itt ha meggyógyul a pasi utána minden menne tovább,nem kell hinni már az ilyennek.

De ha elhagyja az asszony,akkor visszaeshet.

Függ attól is h hány évesek.


Mégis bosszantó amit tett és én is azt érzem,h elhagynám.

2012. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%
Én ott hagynám még most. Ha nem lenne rákos, akkor tovább kefélgetné a kedves szeretőt. Most persze fordult a kocka és egyből a feleség számít, meg őt szereti, hát hogyne... Szánalmas. Kellő pofont, leckét kapott az élettől, ha túléli, akkor elgondolkozhat azon, hogy még egyszer becsap-e olyan embert az életben, aki kitartott mellette.
2012. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
31%

10,12-nek.

de akkor ő is hazudik.


nekem ez olyan nem ok.

persze drágám gyógyulj meg ,persze várunk haza,gyere finom süti csak gyógyulj. aztán kifordul a kórteremből és hazabattyog cuccot pakolni??

minden nap hazudna neki!!! akárhányszor bemegy hozzá.


akkor semmivel nem különb a férjnél aki hazudott a csajáról meg mindenről.


nem gondoltam volna hogy ennyire egyedül vagyok a véleményemmel.

2012. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem azt gondolja végig hogy mit vár SAJÁT MAGÁTÓL a barátnőd!

Valoszínű ha nem lenne beteg a férje már csomagolna és menne!

Ugyanakkor ha nem tud megbocsátani akkor miért maradjon vele?

Harmadik oldalról viszont a fickó őszinte volt vele ami azért minimálisan díjazandó!


Én a helyében a felépüléséig vele maradnék. Nem azért mert megérdemli hanem mert saját magamat érezném rosszul ha a bajban hagynám el! Vagyis a saját lelki nyugalmamért maradnék vele amíg a kezeléseknek vége. És ha még akkor is úgy gondolom hogy el akarom hagyni és nem tudtam megbocsátani akkor elhagynám.


Nem jó ha most hirtelen haragból cselekszik mert azt megbánhatja utólag. Szóval ha pár hónap múlva is így gondolja akkor váljon el. Ha nem akkor maradjanak együtt.


Nem mellesleg a férfi bármennyire is megcsalta, de őszinte volt(hisz különben soha nem tudta volna meg) és ezután vélhetően a leghűségesebb(és talán szerető) férj lesz ami azért szintén nem túl gyakori!

Persze ha nem tud megbocsátani akkor kár erőltetni...

2012. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 tetris ***** válasza:
76%
Lányok! Van itt köztünk egy értelmes férfi!!!!!
2012. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%
Otthagynam.
2012. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hát elég sokfajta véleményt olvastam, de mindegyikben van igazság. Tehát nem szép dolog csak azért a férjjel maradni, mert beteg. Most a feleség hazudik a férjnek, de ahogy néhányan itt is mondták, ha nincs ez a betegség, akkor mi lenne? Szerintem nem nehéz kitalálni: Csalná tovább a barátnőmet. Mivel gyerek még nincs, ezért nem is lenne nehéz elmennie. Szereti a férjét és sajnálja. Viszont rettentően dühös és megalázottnak érzi magát. Valljuk be, nem lehet könnyű helyzetben. Meg fogom mutatni barátnőmnek ezt a kérdést, hogy elolvassa a válaszokat, hátha végre dűlőre jut. Köszi az eddigi válaszokat, mindenkinek zöld kezet nyomtam!
2012. ápr. 21. 18:34
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Maga a szomorú tény, hogy rákos, még nem oldozza fel az alól, hogy megcsalta a barátnődet.

Elhagynám. Ha nem lenne beteg, akkor mindig engem csalna!

2012. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%
rögtön elhagynám... ez nem csak egy szimpla megcsalás...hanem hónapokon keresztül más nőhöz járt!! aztán még van po.fája olyat benyögni, hogy "ekkor jött rá, hogy erre a nőre soha semmiben nem számíthatott volna"...hát ez mi?? ha nincs ló, jó a szamár is? na nem...rák ide vagy oda, de én abban a pillanatban kiraktam volna a szűrét. 27/nő
2012. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
amint meggyógyult, közölném vele, hogy "betegen nem kellettél a nődnek, most már meggyógyultál, mehetsz vissza".
2012. ápr. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!