Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadna be a családod ha...

Hogy fogadna be a családod ha egy romátol lennel terhes? És látni a baba bőrén hogy felroma. A családod meg elóítéletes és köztiszteletbenalló tanár orvosokból áll.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 19:03
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
22%

Az én kisfiam is fekete szemű és kreol bőrű, és nem roma származású! A másik kisfiam meg szőke, kék szemű, hófehér bőrű. Mindketten persze ugyanattól az apától. Nálatok nem csak azért mondod, hogy roma beütése van, mert tudod, ki az apja? Lehetne valami más déli származású ős is, nem? Egyébként szerintem nem olyan gáz, mint ahogy a szüleid felfújják. Ha lazábban kezelnék a dolgot, kb 3 napig lenne csoda a lakhelyükön a kisfiú származása.

Sok szerencsét és erőt nektek a mai diszkriminatív világban! Csak lazán!

2012. ápr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
13%
Hát akkor lehet, hogy eljött az ideje, hogy kicsit szemléletet váltsanak. Ne legyenek rasszisták!!!!! Nem bőrszín miatt, szemszín miatt, vagy azért mert félig roma unokájuk lett, lesz rossz ember, vagy kevésbé szerethető gyerek.... nem azért lesz rossz valaki mert roma, és nem azért "jók" a szüleid, mer fehér bőrű, értelmiségiek. Hozzáteszem az én szememben egy senkik, mert így vélekednek a világról! Te meg megérdemelted az élettől ezt a pofont. Búfelejtőnek jó volt roma,de vállalni a külvilág fele, hogy csak hancúrra jó neked az ilyen ember....
2012. ápr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
83%
Apám tuti szétverne, de mondjuk ilyentől nem kéne féljen nálam.
2012. ápr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
27%
Sajnállak a szüleid miatt, az unokájukat inkább ne vidd haza, nehogy ciki legyen?
2012. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
Azt mondta anyám nehogy haza vigyem nem akar szégyenkezni meg költözzek az ország másik felébe. Most lesz a bucsu én ilykor mindig a gyerekek vannak nálunk középpontban szerettem volna hazavinni megmutatni a rokonságnak kivinni a forgatagba és ilyenkor mindenkitől kapnak vásárfiát a gyerekek az én gyerekem meg ki lesz közösitve most még nem fogja fel de mi lesz pár év mulva? Hogy ő nem mehet a mamához meg a rokonokhoz?vagy ha meg őt kihagJak a jóból. ÁnM azt is monda ha hazamered hozni add is oda a cigány bucsusoknak.meg hogy egEdül menjek a kicsit meg passzoljam le. Nekem a gyerekem a legfontosabb nélküle sehova se megyek.nagyon fáj ez a hozzáállás.
2012. ápr. 20. 08:53
 36/51 anonim ***** válasza:
81%

Nem is értelek...

Ha tudtad, hogy a családod utálja a cigányokat, akkor miért nem azt mondtad, hogy egy dél európai, mondjuk itt dolgozó, tanuló spanyol fiútól van??? Vagy lehetne dél-amerikai is...hidd el, a kutya nem vette volna észre...:D

2012. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Mindenki abban a hitben volt hogy az exvölegényemtől van aki amugy szőke haju nagyon világos bőrü. Mondjuk ezt anyám adta be nekik. Én mondtam anyámnak hogy vagy vagy.persze én is reménykdtem titkon hogy tóle van.
2012. ápr. 20. 09:18
 38/51 anonim ***** válasza:
88%

CSak az jutott eszembe, milyen szerencsés a vőlegényed, h megszabadult tőled.


A családom nem fogadná el a cigány babát, tudom. De hát nálam ez nem is merülne fel, mert én azt sem tűröm, ha egy cigány a ruhámhoz ér a buszon, nemhogy még lefeküdni vele. Gumi nélkül.

2012. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
Amugy a cigány sracnal holt reszeg voltam bevallom nem járok dizsibe akkor lementem egy barátnömmel vidéki városba és akinel aludtunk annak a haverja volt.kinézetre nem az az echte roma de pl a tesója full fekete. A baba meg szintén full fekete. Gondolom visszaütött ősökre.
2012. ápr. 20. 09:51
 40/51 anonim ***** válasza:
71%
Én nem értem a válaszadókat, egy kisgyerekről van szó, már megvan, lényegtelen, hogy milyen módon. A szüleid egy érzéketlen barmok. Én se szeretem a cigányokat, de az unokájuk, én nem tudnám nem szeretni. Egyébként nálunk mindenki fehér bőrű, világos szemű és hajú. Én világosbarna hajú, barna szemű, kreolabb bőrű vagyok, és feketére festem a hajam, senki nem gondolja, hogy cigány vagyok, nem is vagyok, a gyerekre se biztos, hogy rásütik, de lényegtelen is, ő a legártatlanabb az egészben, ha a szüleid szégyenlik, akkor az az ő szégyenük.
2012. ápr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!