Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Párom szüleinél lakunk,mi az emeleten,ők lent...Anyuja mindenbe beleszól,kikészít!Szeretnénk babát,de abba biztos vagyok,hogy ide nem szülnék!Szerintetek albérlet,vagy hitel és vegyünk egy kisebb házat?? =/

2012. ápr. 12. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Albérlet mellett tudnátok félretenni?(a házvásárlás is, a gyerek is függ az anyagiaktól)

Milyen házat vennétek milyen hitellel? ez sem mindegy. Nektek kell mérlegelni, ti tudjátok, hogy álltok.

2012. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én az albérlet felé hajlok...

Félek,hogy ha felvennénk milliós összeget,hogy vegyünk egy kertes házat(mondjuk 2szoba+nappali),akkor nem tudnánk fizetni a havit...(kb.200.000.-ból élünk)egy albérlet ára meg nem ugrik meg egyik hónapról a másikra jelentősen...

2012. ápr. 12. 21:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg ugye most nem fizetünk a házért,hogy itt lakunk(mondjuk érdekes lenne),csak a rezsibe szállunk be...de ha elköltözünk,akkor ugye a kiadás is megnő...
2012. ápr. 12. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem rendeződnek az anyagiak és a különköltözés,addig ne gondolj a babázásra :S
2012. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!