Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadna be a családod ha...

Hogy fogadna be a családod ha egy romátol lennel terhes? És látni a baba bőrén hogy felroma. A családod meg elóítéletes és köztiszteletbenalló tanár orvosokból áll.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 19:03
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

Grat.

Akkor most vigasztalódhatsz életed hátralévő részében, és már azt is tudod, kitől van. Így szép az élet!

2012. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
egy normális emberben nem merül fel a randi ötlete sem, így gyanus, hogy gyerek sem lenne.
2012. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy!Romával le sem feküdnék,nemhogy óvszer nélkül!

a másik meg az h a gyereknek milyen sorsa lesz?az iskolában is kiközösitik a romákat.

2012. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
89%
hát még belegondolni is szörnyű... kirugdalnák belőlem a gyereket, az biztos....
2012. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés 1000%-ban elméleti. Velem ilyen nem fog előfordulni.


Ettől függetlenül válaszolva rá:

Azt nem várták volna meg a szülei, hogy kiderüljön, melyik jelölt a gyerek apja. Kidobnak. Amint bejelentem, hogy véletlen terhes lettem, apa (még) nincs, mert vagy az ex (akivel már nem kéne) vagy egy idegen (akivel még nem kéne), mert én vigaszszexeltem egyet. Kb. mire ezt végigmondom, az alatt össze is csomagolják a cuccomat.


Aztán ha megcsináltam ilyen felelőtlenül, akkor neveljem is fel. Ők biztosan nem fogják.

2012. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
92%
Én biztosan tartalmasan elbeszélgetnék vele (bár azzal a tudattal, hogy ezzel már elkéstem jónéhány évet). Elsősorban arról, hogy mire is jó az óvszer! Elég felelőtlen dolog egy vadidegen férfivel óvszer nélkül lefeküdni. Ezek után örülnék, hogy "csak" terhes lett és nem kapott el valami jó kis betegséget. Ezután megmondanám neki, hogy bár felelőtlen volt, én ugyanúgy szeretem és mellette állok mindenben. A kicsit természetesen elfogadnám és szeretném, mert ő senki hülyeségéről és felelőtlenségéről nem tehet, sőt még a bőrszínéről se!
2012. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
93%

Apukám engem biztos hogy kitagadna, rasszista, nem csak a romákat utálja hanem bármilyen más színű embert is. Anyukámék valószínűleg jól kiosztanának, de a későbbiekben támogatnának.

Mellesleg romával nem feküdnék le, ha mégis (biztos olyan esetben történne csak ilyesmi ha megerőszakolna vagy hulla részeg lennék) akkor azonnal venném be a 72 órás tabit!!

2012. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
86%
19:34-es vagyok ezt abban az esetben írtam/tenném ha a lányom tenné ezt.
2012. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%

kezdjük azzal, hogy úgy nevelném a gyerekemet, hogy 1: eszébe se jusson cigányokkal leállni. 2: ne keféljen bánatában a diszkóban gumi nélkül.


innentől no problem.


egyébként sosem vonzottak a cigányok, messze elkerülöm a fajtájukat.

2012. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2012. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!