Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (segítség)

Mit tegyek? (segítség)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Apukámmal élek, anyukám meghalt. Nagyon szoros kapcsolatban álltunk, de 3 éve elkezdtem hazudni neki és sajna nem tudtam ebből kimászni így egyre többet és többet, de 4 hónapja mindent bevallottam..sírt is és azóta nem igazi a kapcsolatunk. Pszhiáterhez is elvitt és havonta járok oda, de ez a kapcsolatunkon nem változtat. Életkedvem nulla, el vagyok tiltva mindentől (kivéve net) és mindenkitől. Sehova nem mehetek, max. vele.. azt hiszem így sokáig nem bírom már, szörnyű érzés felkelni. Csak a jövőm motivál, hogy TALÁN EGYSZER jobb lesz így tanulok ezerrel, a kitűnő talán meg lesz, de ez sem érdekli.

Üdv. Egy kétségbeesett lány.



2012. ápr. 17. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbálj a kedvében járni, igyekezz jóvá tenni a hazugságaidat. Ha látja, hogy a megbánásod őszinte, és minden tőled telhetőt megteszel, hogy helyrehozd a kapcsolatotokat, bizonyára megbocsát.
2012. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig próbálkoztam, de már feladtam. Félek tőle, a reakciójától így rá se kérdezek, hogy elengedne-e.
2012. ápr. 17. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt nem irod, hogy MIT hazudtál, ami ennyire letörte apukádat meg azt sem, hogy mennyi idös vagy.

Szerintem 4 hónap nem sok idö, ha komolyabb félrelépést kell feldolgoznia.

Viszont meg kellene vele beszélned - akár a pszichológus segitségével, hogy az, hogy bezár, nem megoldás.



HAgyj neki idöt arra, hogy túltegye magát a csalódáson, és igyekezz bebizonyitani neki, hogy megbántad a dolgot.

2012. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ezt inkább apukádnak mondd. Ha megbántad8gondolom megbántad), akkor mondd meg neki, hogy nem akartad megbántani stb. és azt is bezséljétek meg, hogy mi a bajod (ha vannak neki is problémái, akkor arról is beszéljetek) és együtt megoldjátok, hiszen ha eddig közel álltatok egymáshoz, akkor még jóban lehettek. Ígérd meg, hogy többet nem hazudozol. Legyél jó kislány az segít. :) sok sikert :) remélem segítettem valamit
2012. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajna megbeszélni már semmit nem tudunk. Nagyon érzékeny vagyok, ő nagyon agresszív. Egyből el kezd velem kiabálni, ha valami nem tetszik neki. Azóta mindent, ismétlem mindent( még azt is, hogy kedd van) be kell bizonyítanom, másképp nem hiszi el.
2012. ápr. 17. 19:18
 6/10 anonim válasza:
De pszihológushoz miért járat? És tényleg leírhatnád, hogy mit hazudtál neki, mert úgy talán jobban tudnánk segíteni.
2012. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert szerinte ez már nem normális.
2012. ápr. 17. 19:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz vele beszélni, akkor IRJ neki. Úgy nem pörög be azonnal.
2012. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Max búcsúlevelet írnék :( Semmi nem hatja meg, teljesen különböző személyiség vagyunk.
2012. ápr. 17. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, nem érdekel.


Megérdemled, apád helyében kétlem, h bíznék-e benned a továbbiakban.

Ezzel szépen elbasztad a kapcsolatotokat, és most már hiába tepersz, nem fog helyreállni. Iszonyat nagy fájdalmat okoztál neki, esetedben jobb lett volna, ha inkább csendben maradsz. Nem tetted, és ő csak viszonyozza kedvességed. Sebaj, egyszer fel kell nőni.

2012. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!