Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék édesanyámon?

Hogyan segíthetnék édesanyámon?

Figyelt kérdés
Még csak 45 éves,de elvesztette a munkáját,igy nem tudja fizetni az albérletet. Hozzánk nem jöhet mert 5en lakunk 1,5 szobás lakásba. Munkát nem talál mert még lehetőség sincs. Nincs senkije,egyedül van.
2012. ápr. 8. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Pénzzel? Rokonai sincsenek?
2012. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyke vagy vagy vannak testvéreid? Mert ha ti testvérek összefognátok akkor anyagilag is lehetne támogatni, többen adjátok össze könnyebb. Vagy anyukád testvére(i) is segíthetne(nének) ! kicsit távolabb kellene munkát nénie és ha kell ,akkor költöznie is kéne sajnos, mert hosszútávon így biztos nem lesz jó.. Elmarad a fizetnivalókkal és kiteszik az albérletből is..
2012. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én anyámat ilyen helyzetbe nem hagynám magára az tuti,földön is lehet aludni ideiglenessen.Nézni valamilyen idős néninél kiadó kisszobát.
2012. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs senkije,se anyja,se apja,testvér sincs neki sem és nekem sem. Anyagilag nem tudom támngatni,gyeden vagyok és deviza hiteles. Hosszú távon nem megoldható hogy nálunk legyen,mint írtam mi sem férünk.
2012. ápr. 8. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!