Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülnél második gyereket, ha...

Szülnél második gyereket, ha bizonytalan a munkahelyed?

Figyelt kérdés

A férjem eddig sem foglalkozott velünk túl sokat, úgyhogy neki mindegy lenne. Szeretném, ha a lányom nem lenne egyke.

Sajnos az állásunk bizonytalanná vált, de én bízok benne, hogy a férjem könnyen találna másikat. Anyagilag most még megengedhetnénk magunknak és rengeteg ruhát, autósülést...stb félretettem, így azokat nem kell újra megvenni.



2012. ápr. 17. 13:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok, nem szüljek? Nem rossz egy gyereknek tesó nélkül felnőni? Én azért is gondolkodtam el a testvéren, mert látom a több gyerekes családokat, hogy mennyire szeretik egymást a gyerekek és látok sok egykét, aki irigy és akaratos, mert nem szokta meg, hogy a játékokon és minden más dolgon osztozni kell a többiekkel.

Apával vannak gondok :( Sokat dolgozik, ha itthon van akkor is (van egy vállalkozása is). Ő egy időben mondogatta, hogy jó lenne egy kisfiú is, de az igaz, hogy akkor sem töltene velünk több időt :(

Akkor maradunk hármasban. Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 17. 13:29
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
az hogy egy egyke gyermek akaratos irigy ez csupán nevelés kérdése... apa sokat dolgozik akkor is magadnak szülöd... meg a tesónak.. te tudod, de szerintem nem helyes..
2012. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
igen neked kéne még valaki azért szülnél, mert a házasságod... nemértem miért maradnak meg emberek ilyen langyos házasságokban. Nekünk 3 gyerekünk van, de ha ezt érezném, akkor azonnal válnék.
2012. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél másodikat és a férjed is benne van, akkor miért ne? De csak tesót ne szüljél. Lehet az egyke is boldog, és a testvérek is utálhatják egymást.

A munkahely könnyen változik, adódhat jobb lehetőség vagy el is veszítheted az állásodat. Viszont ha terhes leszel, nem rúghatnak ki.

2012. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyon kockázatos, könnyen lehetne ebből baj a családon belül is (hogy az idősebb gyerkőc beleszokott a jóba, és a kicsi miért nem annyit/olyat, mint a nagyobbik anno).
2012. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!