Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olykor annyira bizonytalan...

Olykor annyira bizonytalan vagyok kettőnkben? (. )

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt, együtt is élünk, de már bizonytalan vagyok. Talán a sok veszekedés okozza, mert sokat veszekszünk, mindenen felkapja a vizet, van hogy reggelig hozzám se szól.Van, mikor minden jó, bár ritkán van itthon. De ha lesznek még veszekedések, nem tudom hogy fogom már bírni. Nálatok ilyen nincs? De már azon is gondolkodtam, hogy ha szét is megyünk,a szülei mit szólnának, mert hogy sok mindent köszönhetek nekik.(olyan kiszolgáltatottság érzése)

20L


2011. aug. 21. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenhol előfordul az ilyen... veszekedés...

Én és a fiúm, néha haragszunk egymásra, de sosem egyszerre akkor vagy én vagy ő nem hagy békén. Állandóan azt kérdezgetjük mi a baj... segíthetek... stb.


..aztán szexelünk..

2011. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem most vagy azon a határon, amikor még választhatsz, hogy vele szeretnél lenni hosszú távon(akár életed végéig) vagy nem?

Ha nem, akkor minden maradjon a régiben, ha pedig őt akarod, akkor beszéljétek ezt át, csináljatok közösen olyan programot, ami levezeti a stresszt. (a legjobb erre a sportolás) nem kell edzőterembe mennetek, elég ha tollasoztok vagy ping pongoztok együtt, ezek nem megerőltetőek, de sokkal jobb kedvetek lesz tőle.

Persze ez csak egy példa számtalan mást is tehették még. Viszont valamit változtatni kell, különben a sok veszekedéstől el fogtok hidegülni egymástól!

2011. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is mondtam, hogy csináljunk valamit együtt, de mintha a falnak mondanám. Mert ha itthon van,akkor vagy alszik, vagy gépezik..de sokszor nincs itthon, mert dolgozik..
2011. aug. 22. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!