Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen kész...

Mit tegyek? Teljesen kész vagyok, bizonytalan, nem tudom mit csináljak. :S

Figyelt kérdés

Anya és apa elváltak 2 éve mert anyám összejött valakivel.


Meg volt a válás és úgy egyeztünk meg hogy anya és én itt lakunk amíg el nem sikerül adni a házat.Ebbe apa is beleegyezett.

De aztán anya barátja is ide költözött és ezt apa ugye nem nézte jó szemmel.( Szerintem érthető is hiszen ez a ház apának a fél tulajdona)

Apa szólt is hogy nem egyezik bele hogy itt lakjon a hapsi,de miattam nem akart balhézni.(amúgy többször is vissza kellett fogni,mert amikor meglátta a kocsit a ház előtt akkor be akart jönni)

Na és most van egy érdeklődő a ház iránt aki több millióval kevesebbet ajánlott mint amennyiért áruljuk.

Apa ebbe belemenne mert eleve mennek le nagyon az ingatlan árak,másrészt meg a mamával lakik és hát az nem valami leányálom.

Anyának persze jó így,ebből lett megint a veszekedés.

Apa azt mondta ha anya nem egyezik bele hogy eladjuk a házat annak az érdeklődőnek akkor elviszi a fát amit még annó ő vett. (ezt nekem mondta)

Én meg mondtam neki hogy akkor hova költözünk meg minden és akkor mondja hogy Őt az nem érdekli én mehetek hozzá,anyám meg a pasija meg mennek ahova akarnak.


Elmondjam anyának? Meggyőzzem apát valahogyan?( már nem nagyon tudnám szerintem) Vagy mit tegyek? Légyszi mondjatok valami okosat.


köszi előre is.


2011. jan. 1. 12:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
13L
2011. jan. 1. 12:46
 2/12 anonim válasza:
0%

"Mit tegyek? Teljesen kész vagyok, bizonytalan, nem tudom mit csináljak"


Pl csinálj valami mást...! :)))


De komolyra fordítva:

Miért nem fizeti ki édesanyád és a barátja az ingatlan felét édesapádnak???

Apád megkapná belőle a jussát és csendben maradna (jogos a felháborodása, én is így viselkednék), Ti pedig maradhatnátok a megszokott otthonotokban.

2011. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Igaza van apádnak,már bocs.
2011. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Én átköltöznék apukámhoz és a mamámhoz, akkor anyumnak ettől megjönne talán az esze. Ez egyfajta tüntetés, de ha anyudnak ez így annyira jó, ha te elmész, talán nem lesz annyira jó.
2011. jan. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Sejtem nincs pénze az Anyudéknak kifizetni Apudat, ezért nem megoldott ez a része..

Apudnak teljesen igaza van, hogy fel van háborodva, és tenne valamit.

Ebbe a részébe szerintem ne avatkozz bele - mmint hogy ne mondd el Anyudnak, hogy Apud mit mondott Neked, vagy előbb kérdezd meg Apudat, hogy azt csak Neked szánta-e, stb. -, de beszélhetsz Anyuddal, hogy ez a kettőjük közötti elrendezetlen dolgok Téged mennyire zavarnak, és mielőbb rendezzék a helyzetet, már csak Miattad is.

2011. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

Hogy mit csinálj? 13 éves kiscsajként most szereztél egy élettapasztalatot. Az alapján, amit írtál, anyád visszaélt apéd bizalmával. Csúnya dolog. Pláne a körülmények ismeretében.

Egyelőre ne szólj bele a dolgukba. Éld a saját életed, és dolgozz rajta, hogy te képes legyél emberekben megbízni.

2011. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Igor26 ***** válasza:
81%
Először is vigyázz magadra! Ne érezd úgy, mintha neked kéne megoldanod a szüleid problémáját! Még akkor sem, ha annak kihatásai vannak rád. Ezért is nem írok konkrétumot, hogy mit hogy csináljanak, mert az nem a te felelősséged. Valóban nem jó, ahogy a szüleid kezelik a dolgot, de ez ellen nem sokat tehetsz. Sajnos ők sem nőttek még fel. Te csak próbálj meg szépen felnőni és kiteljesedni. Az energiáidat saját magadra fordítsd. Hidd el, ha így teszel, felnőttként neked is könnyebb lesz.
2011. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

hát ami tutira gyors megoldást hozzna, ha apukád vissza költözne, pláne egy nővel

ne félj egyből rendeződne minden, mindenki gyorsan megtalálná a saját útját

és nem rajtad csapódna le a felnőttek ....sége

2011. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is igaza van apádnak.Nem neked akar rosszat.

De azért megérthetné anyád h neki is élnie kell valamiböl és lehet h ö is vágyis külön házra.Az anyukád vagy fizesse ki vagy úgy korrekt ha beleegyezik az eladásba.Avval meg ne jöjjön h sokkal többet ér a ház,mert manapság sajnos kevesen kapják meg azt az összeget a házukért amiennyit ér cvagy ért korábban.Apukád mondta h mehetsz hozzá(még ha ne is akarsz)szóval egyértelmü h nem ellened irányul az akció.

Sajnos nem tudom h anyudnak elöjöhetsz e evvel h apudnak van igaza,mert lehet azt mondaná h semmi közöd hozzá.

Ne apudra legyél mérges mert ahogy látom eddig nagyon is korrekt volt,de látszik anyukád visszaélt vele.

2011. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Most hadjam ott anyámat? Azt azért nem tudnám megtenni vele...Amúgy ha lenne annyi pénzünk már rég kifizettük volna apát.

Köszi a válaszokat mindenkinek!:)

2011. jan. 1. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!