Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen kész...

Mit tegyek? Teljesen kész vagyok, bizonytalan, nem tudom mit csináljak. :S

Figyelt kérdés

Anya és apa elváltak 2 éve mert anyám összejött valakivel.


Meg volt a válás és úgy egyeztünk meg hogy anya és én itt lakunk amíg el nem sikerül adni a házat.Ebbe apa is beleegyezett.

De aztán anya barátja is ide költözött és ezt apa ugye nem nézte jó szemmel.( Szerintem érthető is hiszen ez a ház apának a fél tulajdona)

Apa szólt is hogy nem egyezik bele hogy itt lakjon a hapsi,de miattam nem akart balhézni.(amúgy többször is vissza kellett fogni,mert amikor meglátta a kocsit a ház előtt akkor be akart jönni)

Na és most van egy érdeklődő a ház iránt aki több millióval kevesebbet ajánlott mint amennyiért áruljuk.

Apa ebbe belemenne mert eleve mennek le nagyon az ingatlan árak,másrészt meg a mamával lakik és hát az nem valami leányálom.

Anyának persze jó így,ebből lett megint a veszekedés.

Apa azt mondta ha anya nem egyezik bele hogy eladjuk a házat annak az érdeklődőnek akkor elviszi a fát amit még annó ő vett. (ezt nekem mondta)

Én meg mondtam neki hogy akkor hova költözünk meg minden és akkor mondja hogy Őt az nem érdekli én mehetek hozzá,anyám meg a pasija meg mennek ahova akarnak.


Elmondjam anyának? Meggyőzzem apát valahogyan?( már nem nagyon tudnám szerintem) Vagy mit tegyek? Légyszi mondjatok valami okosat.


köszi előre is.


2011. jan. 1. 12:38
1 2
 11/12 Igor26 ***** válasza:
Hm...ezek szerint a szüleid büntetlenül önzőzhetnek, de neked nincs szíved hozzá. Magadra figyelj, ne velük foglalkozz! 13 évesen nem vagy abban a helyzetben, hogy jótékonykodj ezekkel a dolgokkal!
2011. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát gondold át, hogy anyuddal, vagy apuddal akarsz-e élni, a többivel meg ne foglalkozz. 13 évesen már ehhez van jogod. De ezt komolyan mondtam, mert ha bíróságra kerülne is elhelyezésed, (értem h erről most szó sincs) akkor is megkérdeznének, hogy kivel akarsz élni.

Az ingatlanügyből meg maradj ki. Úgyis csak kapnád, hogy jaj mucuka te ehhez nem értesz, meg ez a felnőttek dolga. Még akkor is, ha egy ésszerű javaslattal állnál elő. Még velem is hajlamosak így bánni néha a szüleim, ennél sokkal jelentéktelenebb dolgokban is. XD

L/19

2011. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!