Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen bizonytalan...

Miért vagyok ilyen bizonytalan és félős?

Figyelt kérdés
Szóval van egy férfi az életemben,akitől valamiért félek de nem fizikailag.Nem merek tőle semmit se kérdezni és ez már zavar hogy magamban tartom a kérdéseimet és a véleményem !Régóta ismerjük egymást vagyunk olyan kapcsolatban hogy meg lehessen kérdezni!Ezen szeretnék felül kerekedni hogy magabiztosabb legyek ha vele találkozok,de a közelében olyan szinten zavarban vagyok hogy le blokkolok.Hogyan tegyem?
2012. ápr. 16. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a kisugárzása olyan, hogy valamiért az téged zavarba hoz. Én is éreztem hasonlót, úgy tudnám megfogalmazni, hogy túlságosan rideg, nem lehet vele úgy összefutni utcán, hogy:szevasz, mi újság felétek?

Miért kéne kérdések feltenned neki? Fontos szerepe van az életedben ennek a férfinak?

Hogy hogyan legyél közvetlenebb? Add önmagad, csinálj úgy, mintha akárki mással beszélgetnél. És ne arra gondolj, hogy uristen, ez most ő, akitől soha nem merek semmit se kérdezni!

2012. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!