Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikünknek van igaza?

Melyikünknek van igaza?

Figyelt kérdés
Ma összevesztünk a férjemmel. A lényeg az volt, hogy mindkettőnknek elege van a monotonitásból. Van egy 4 éves kislányunk, gyakorlatilag amióta megszületett nem voltunk sehol, kettesben is max. sétálni, 1-1 mozi, de gyakorlatilag nincsenek közös élményeink. Ma mondta a férjem, hogy ő hétvégente egy napot el fog menni itthonról. Alapjában nem vagyok magamhoz láncolós típus (nem is szándékozom az lenni), de nagyon rosszul esett, hogy együtt nem megyünk sehová, egyedül viszont menne. Szerintem fel kéne cserélni a sorrendet, szervezzünk programot együtt, aztán lehet menni külön is, ha az boldoggá teszi a feleket. Nekem ezzel a sorrenddel nem volna problémám. Arról nem is beszélve, hogy ilyen esetben nekem is kijárna egy kis kikapcsolódás, csak azt nem tudom mikor. Hétköznap nincs idő, hétvégén házimunka, plusz másodállás, ami 90%-ban az én dolgom. Most vagy nem csinálom a másodállást vagy nem csinálom a házimunkát. A gyerekkel ugye foglalkozni kell és szeretnék is. Tehát akkor az volna, hogy a férjem elmegy mondjuk sportolni hétvégente, én meg hétfőtől vasárnapig gürcölök? Mondtam neki, erre így rá fog menni a házasságunk. :(
2012. ápr. 15. 19:31
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Ma - miután lenyugodtunk a tegnapi helyzet miatt - levelet váltottunk a férjemmel napközben. Beismerte, hogy igazam van, de tegnap ideges volt, ezért mondott olyanokat, amit mondott. Azt mondta, ő maximálisan benne van a közös programokban, majd igyekszünk átszervezni a teendőket, hogy jusson idő rá. Bízom benne, hogy ezek nem állnak meg a terv szintjén, hanem sikerül valóban megoldani a problémánkat. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2012. ápr. 16. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!