Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Te párod is sokat dolgozik?

A Te párod is sokat dolgozik?

Figyelt kérdés

Az én párom állandóan dolgozik.Már kezd elegem lenni,de meg kell értenem.Most vettünk lakást,ebben a hónapban megszűnik a munkám is..Az zavar,hogy szinte semmi közös programunk nincs,hiába mondom, hogy legalább sétálni menjünk el, kezd ellaposodni a kapcsolatunk úgy érzem,mivel párom mindig fáradt.

Ma is a tesójának segít, de már 1 hete jár nála.

Hogyan "vészeljem" át?Mindig egyedül..este is..És már most is van fusi melója nem 1..

Amúgy rendes a párom, szó nélkül megy a boltba ha megkérem,segít is,de az,hogy alig van itthon,kikészít..


2012. ápr. 14. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem, csak van, hogy pont akkor van itthon, mikor én sulizom, és akkor sulizom, mikor ő dolgozik, nehéz összeegyeztetni. Az nagyon rossz, hogy nincsenek közös programok, beszélj a fejével!
2012. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, inkább örülj neki, hogy van munkája.

Én sem látom sokat a férjem, szinte minden szombaton be kell menniük, ritkán vasárnap is.

De jó, hogy legalább neki van munkája kettőnk közül és tisztelem azért amiért ilyen keményen dolgozik egy szó nélkül.

2012. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Annyira gagyi ezen siránkozni, hogy mennyire sokat dolgozik a párod. Mondd meg neki, hogy ne dolgozzon, majd Te dolgozol helyette is, és eltartod mind a kettőtöket. Azt írod, hogy megszűnik a munkád, akkor mi lenne, ha az övé is meg szűnne, miből tartanátok fenn magatokat?
2012. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem az de megint egyből támadjátok a kérdezőt, érdekes, mi a párommal 1 munkahelyen dolgozunk, bár nem találkozunk egész nap, megyünk mindketten 8 órában hétvégén mégis el tudunk menni 1 órára sétálni vagy beülni valahova, még munka után is ha be kell menni,nem azt kéri hogy mondjon fel hanem azt hogy a tesónak van ideje segíteni hetekig munka után akkor a saját kapcsolatára is fordítson már egy kis időt.
2012. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Kedves utolsó, kérlek olvasd el még egyszer figyelmesen, mert nem napi 8 órában dolgozik!


Kérdező: Most miért sírsz? Örülnél ha nem lenne mit ennetek, de legalább együtt sétálhatnátok? Ő azért dolgozik, hogy NEKTEK jobb legyen. Ha te ezt nem tudod értékelni, akkor majd más lány fogja...

2012. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Az hogy néhanapján van egy fusi melója az nem azt jelenti hogy folyamatosan, a tesó meg nem jelent fizetéses melót, szóval marad az átlag 8 óra amúgy fusi meló mellett nem megerőltető egy félórás séta, nekem 12 óra mellett is ment,mellesleg tv-t nézni is lehet ketten, nem kell eljárni, de mindenkinek arra van ideje ami fontos számára....dolgozik értük, csak kapcsolat nem lesz már sehol.
2012. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Orülök,hogy van munkája,nem erröl van szó.Hanem arról,hogy lassan csak élünk egymàs mellett.A fusi munka olyan,ha nem akarja,akkor nem vàllalja.Ritkàn emlegetem a sètàt is,de ma meg mondta,hogy nem taknyos pulya,hogy sètàljon..na itt felcseszödtem..pedig holnap gondoltam elmehetnènk...hónapok óta nem voltunk sehova kettesben.

De igazatok van,nem rinyálnom kell.

2012. ápr. 14. 22:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Szar ügy... Az èn pàrom is dolgozik még hozzà külföldön 5-6hetente jár haza, 1hetet tölt itthon, néha kettõt. Mèg nem élünk eggyütt ès ha itthon van akkor is csak rohangál jobbra balra, de miest van egy kis szabad ideje igyekszünk eggyütt lenni. Màr alig vàrom a juniust, akkor jön haza 3hònapra. Ugyhogy meg értlek teljes mèrtékben. Szerintem nagyon jò, h dolgozik a párod, örülj neki! De mivel annyira hiányolod a tàrsasàgát, meg próbálhatsz beszélni vele, mond el hogy szeretnéd, h szakitson ràd egy kis idõt, magàtòl nem hiszem h kitalàlja mit szeretnél.
2012. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, túl sokat is. :( 2 hétig mindig folyamatosan délutános műszakban van, ami azt jelenti, hogy délután 1 órára megy és hajnal 2 körül jön haza. Hétvégente is csak 1 szabadnapja van. Bár nagyon fáradt időt mindig szakít ránk, még ha csak moziba is megyünk el.

Ő is jól tudja, hogy egy kapcsolatért dolgozni kell!

Mikor délelőttös akkor már délelőtt 11 itthon van, legkésőbb ebédre. Csak ilyenkor ott van a korán kelés, hajnali 3 óra.


Elhiszem, hogy nehéz, de mindig jobb, mint ha a párodnak nem lenne munkája.

Az, hogy a tesójához jár már 1 hete segíteni akkor rád miért nincs ideje, miért nem tud közös programot szervezni magatoknak? Ezt nem értem, hogy akkor, hogy is lehetséges ez...

Beszéld meg vele, hogy tegyetek valamit, csináljatok 1-2 közös programot, mert hiába szereted, attól még elfog laposodni a kapcsolatotok és a végén csak éltek egymás mellett, vagy járjatok külön utakon.

2012. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Napi 10-12 órát melózik és utána még fusizik is.

A heti 50-60 óra meló után szombaton még lehúzott 12-t a melóhelyén, ma (vasárnap) meg ment csinálni a saját melóját.

Az a bosszantó az egészben, hogy annyira nem vagyunk rászorulva, hogy így hajtson, mert én is főállásban dolgozom, ugyanannyit keresek, mint ő, nem is élünk rosszul, de valamiért ő mégis úgy gondolja, hogy belét ki kell hajtania...

Becsülöm a hozzáállását, csak sajnos emiatt minden az én nyakamba szalad. Nekem egyedül kell a 8 óra melóm mellett oviba-bölcsibe hordanom a 2 gyereket, csak én járok értük és az otthoni teendők is egyedül engem terhelnek.

Arról nem is beszélve, hogy semmi családi programot nem tudunk csinálni.


Kérdező: te nem dolgozol? Ha így van, akkor örülj, hogy a párod hajt helyetted is! És ezt most nem bántásból mondom!

Ha meg te is melózol, akkor beszéljétek meg, hogy a szabadidejéből legyen valamennyi közös is.

2012. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!