Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom rá, hogy ne bízzak...

Van okom rá, hogy ne bízzak benne vagy csak én fújom fel?

Figyelt kérdés

Nemrég a barátom nyitva hagyta a facebookját,én belenéztem és amikor jött és meglátta teljesen kiakadt.Nem láttam semmit,csak hogy kikkel váltott üzeneteket de többet nem.

Ezután az eset után még a számítógépét is lejelszavazta.

Úgy érzem hogy valamit rejteget,amit nem tudhatok meg.Vagy csak felfújom a dolgot?

(Nem tudom számít-e,de 22évesek vagyunk 3éve együtt én vagyok a lány)

Rákérdeztem hogy mégis miért,annyit mond,hogy azért mert az az ő magánszférája.

De akkor miért csak ezután az incidens után jelszavazta le?


2012. ápr. 14. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

1. nem szép dolog belenézni más üzeneteiben és ő úgy van vele, hogy te ne ellenőrizgesd, főleg, hogy okot nem adott rá


2. valóban rejteget valamit


Én se szeretem ha barátom belenéz az üzeneteimben, mert olyanokról beszélgetek a barátnőimmel amit neki nem kell tudnia, nem róla van szó, de ezek olyan dolgok amiket csak ő velük tudok megbeszélni

2012. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szívás, mi 5 éve vagyunk együtt de 3 év után is meg volt jegyeztetve mindkettőnknek a jelszó így ha ő nem volt itthon én jelöltem vissza az ismerősöknek ha meg én nem voltam itthon akkor ő nézte meg...3 év után még a gépet is lejelszavazza....nem is csoda hogy sok mai pasi hülyének tartja a nőket....
2012. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos titkol valamit....
2012. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért csak ez után jelszavazta le, mert eddig bízott benned, és fel sem merült benne, hogy kutakodni fogsz. Ezt a bizalmat sajnos most egy időre eljátszottad, sokáig fog tartani, mire újból visszaszerzed. Volt barátnőmnek egyszer sem léptem be a fb-jába vagy e-mailjébe az ő megkérdezése nélkül. Sőt, a mai napig ha akarnék hozzáférhetnék a bankszámlájához:D De ESZEMBEN SINCS. Minden jelszó el volt tárolva a gépben, de hacsak a másik meg nem kért minket, nem léptünk be egymás ilyen fiókjaiba. Minek?
2012. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki akkor azt mondom nincs rejtegetnivalója.

Nekem mindenhol ugyanaz a jelszavam,párom tudja de nem néz bele(remélem)nincs takargatnivalóm,azonban ha észrevenném hogy nézegeti azonnal jelszócsere.Én se nézegetem az ő emiljeit ő se nézegesse az enyémet.

2012. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!