Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis milyen testvér az...

Mégis milyen testvér az ilyen? Ezek után hogy bízzak benne? Én is tegyem azt, mint ő?

Figyelt kérdés

Elmondtam a nővéremnek egy hatalmas titkomat,amit még senkinek sem mertem elmondani.Azóta folyton azt mondja,hogy "Vajon a szüleink mit szólnának,ha mindez kiderülne?" és ez olyan,mintha zsarolna vagy én nem tudom,de rosszul esik.Én még egyetlen titkát sem mondtam el senkinek,Ő pedig ezt csinálja.

Tegnap nem akartam elmenni vele teniszezni és erre mondta nekem,hogy jó,nem kell mennem,de akkor ne lepődjek meg,hogyha anyáék tudni fogják estére a titkomat...Ettől én annyira beparáztam.

Megbíztam benne és ezzel zsarol...olyan rosszul esik.

Ha megkérdezem tőle,hogy miért,akkor csak annyit mondd,hogy úgysem lenne képes elmondani nekik,csak poénkodik.Ez marhára vicces,mondhatom!


2011. jún. 23. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Neki is vannak titkai, amikkel visszavághatnál, nem?
2011. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ez ronda dolog a tesód részéről. Viszont tanultál egy nagy, életre szóló leckét: ne bízz meg teljesen senkiben. Még a tesódban sem:(
2011. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint te is tudsz róla néhány dolgot, mondd neki, hogy: jó ,de akkor én ezt és ezt fogom elmondani rólad anyuéknak.
2011. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom mennyire jó a kapcsolatod a szüleiddel, de a legnagyobb csapás az lenne számára, ha mégis inkább elmondanád anyudnak és megbeszélnéd vele, hogy a tesód már tudja. Szeretted volna, ha ez kettőtök titka marad, de úgy látszik a tesód inkább szeret zsarolni, ami egyáltalán nem tisztességes és szeretéd, ha segítene neked kicsit észhez téríteni. Ha anyud bele megy, akkor beszéld meg vele, hogy ha a tesó megy árulkodni erről, akkor anyud nyugodt arccal közölje vele, hogy már tud a dologról és nagyon szomorú, amiért a tesód képtelen volt titkot tartani és ilyen gusztustalan, alattomos, sunyi módszerhez folyamodott pláne a testvérével szemben. Hidd el nekem a tesód ettől tuti megdöbbenne. A részedről csak annyi kell, hogy amikor megfenyeget felvedd a pléhpofát.


Értem én, hogy valami nagy titkot akarsz eltitkolni a szüleid elől, de a tesódat valahogy le kéne még frissiben állítani. És hidd el nekem, ha szeretnek anyudék, akkor meg fognak bocsájtani. Ha én lennék anyud, tuti, hogy fontosabb lenne, hogy a másik lányomat leszoktassam a zsarolásról, pláne ami a testvére ellen irányul! 33N

2011. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Tudom, eső után köpönyeg, de én ezért nem mondok el senkinek semmit, mert megtanultam egy életre a leckét ezzel kapcsolatban.
2011. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!