Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bízzak meg benne?

Hogy bízzak meg benne?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a férjemet vagyis jobban modva imádom,de nagyon féltékeny vagyok rá,de sajnos betegesen!szerintem oktalanul,de ki tudja a volt férjemben is vakon megbiztam és gyereket csinált mellettem.nem akarom öt elvesziteni,ugyhogy valaki modjon valami jot hogy ezt leküzdjem!!!!
2011. jún. 11. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Az alapján, amit leírtál, valójában félsz, nem mersz megbízni benne, mert ezt a bizalmadat már egy férfi eljátszotta. Tökre megértelek!


Én a helyedben keresnék egy jó pszichológust, aki a dolgok mélyére jár, mert tényleg nagyon durva dolgot csinált veled! A pszichológus segít majd, hogy újra meg tudj, merj bízni egy férfiban, mert valószínűleg még nem sikerült feldolgoznod a történteket!


Viszont siess ezzel, mert ha sokat féltékenykedsz, előbb-utóbb a kapcsolatotok rovására mehet...

2011. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ezt csináltam én is egy darabig. Jobban mondva 2 évig,amikor is a párom eljutott arra a pontra hogy azt mondta: vagy megváltozom vagy felejtsem el.(telefon ell. mail kutakodás stb...)Akkor nagyon megijedtem,és elgondolkoztam azon hogy mi lesz ha tényleg elhagy?! Senkit nem okolhatnék hiszen ha jobban belegondolok én se viselném el sokáig.

Ha hozzámentél a férjedhez nyilván megbíztál benne különben nem szántad volna rá magad az esküvőre.Tett vagy mondott esetleg valamit ami miatt gyanakszol? Vagy csak az előző házastársad miatt vagy gyanakvó? (ami érthető ha ilyen szemét módon elbánt veled)

De ne hasonlítsd a mostani párod az ex-hez. Ülj le és gondolkodj el hogy fordított esetben te meddig viselnéd el a féltékenykedést. Nem minden férfi mocsok.(de akadnak szép számmal)Merj boldog lenni.:)

2011. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!