Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a szüleimnek?

Elmondjam a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Hamarosan itt az év vége, engem meg idén nem érdekelt a rajz (9. es vagyok). És jelenleg bukásra állok, egyik nap a rajztanár odahívott magához és azt mondta hogy már csak két hónap van év végéig és csak egyesem van, szóval ha akarom megoldhatjuk másként hogy ne bukjak meg. Nem szóltam semmit csak furcsán néztem rá és kimentem a teremből, mit tegyek? (15/L)
2012. ápr. 11. 20:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Jelentsd! Azt csinálsz amit akarsz...

Már a kutya se fog vele törődni..

9. ben bukott meg, mikor 8. os voltam..

Már 13.ba járunk...

Meg amúgy nézz utána kézség tantárgyból nincs pótvizsga..

2012. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
65%
Készségtantárgyból nincs pótvizsga, tehát ha megbuksz rajzból akkor automatikus évet ismételsz.:)
2012. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig, de igen is lehet rajzból buktatni...


9.es voltam én is, nekünk rendesen rajz tankönyvünk is volt, meg vizsgáztunk belőle...

2012. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
17%

Azt nem tudom, hogy nálunk lehetett-e rajzból bukni, de mi SEMMI elméletet nem vettünk. Minden órán másolnunk kellett híres festők műveit.


Mivel én egy vonalat nem tudok meghúzni, a tesómat kértem meg. Aki most már felnőtt és grafikus, én meg még mindig nem tudok rajzolni. De nem is kérnek meg sehol. A rajz az egyik legértelmetlenebb tantárgy. Lehetne helyette bármi más.

2012. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nálunk és voltak akik tesiből és énekből megbuktak és nem volt pótvizsga belőle.
2012. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Beszélj a tanárral újra, de mielőtt bemész hozzá, kapcsold be a telefonod, hogy vegye fel az egészet. Vagy bármit, ami tud hangfelvételt készíteni.


Lesz bizonyíték, amit nem lehet letagadni.


De akkor még ne mond el neki, hogy felvetted, nehogy valahogy elvegye tőled.


Ha meg csak félreértés volt, akkor semmi gond.

2012. ápr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

ismerek egy srácot, aki bukott tesiből, és pótvizsgázhatott is.


nos, nem kell a legrosszabbra gondolni. lehet, h csak lóvét akar. gondolkodjatok már, mennyi manapság egy tanár fizetése?!

ennyire nem lehet idióta egy tanár. ha lefekszik vele valaki, akkor simán elkaszálják. ha csak tejel, akkor mindkét fél mélyen hallgat, mert ott már egyikük sem menekülhet, ha kiderül.

2012. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu a dolog, akkor azzal a válaszolóval tudok egyetérteni, aki azt írta, hogy vedd fel a beszélgetést a tanárral. Kérdezd meg, hogy milyen más problémamegoldás az, ami szóba jöhet. Ha bármi olyat mond, ami törvénybe ütközik, akkor fel lesz véve és lehet is menni feljelenteni.
2012. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is buktam tesiből mert nem jártam be az órákra, volt pótvizsga. Az eszetekbe sem jut hogy iskolafüggő? Te jó Isten...
2012. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Na hát kicsit elkéstem a válasszal, úgy látom több mint 3 évet. Hát végülis lefeküdtem a tanárral mert azt hittem le fogok érettségizni, de teherbe estem és összeházasodtunk. De nem bánom hogy nem érettségiztem le mert az élet értelme úgyis a gyerek!
2015. jún. 4. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!