Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a szüleimnek?

Elmondjam a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Hamarosan itt az év vége, engem meg idén nem érdekelt a rajz (9. es vagyok). És jelenleg bukásra állok, egyik nap a rajztanár odahívott magához és azt mondta hogy már csak két hónap van év végéig és csak egyesem van, szóval ha akarom megoldhatjuk másként hogy ne bukjak meg. Nem szóltam semmit csak furcsán néztem rá és kimentem a teremből, mit tegyek? (15/L)
2012. ápr. 11. 20:00
1 2 3
 1/30 Tóth Bulcsú ***** válasza:
100%
Hogy folyt volna le az apja lábán az ilyen ember. Eszedbe ne jusson engedni neki! Sőt, ha bátrabb vagy, még meg is fenyegetheted, hogy nem tálalsz ki a szüleidnek, igazgatónak és tanári karnak, ha megadja a kettest. De szerintem egyből szólj szüleidnek! Ők tudni fogják, mi a tennivaló.
2012. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

"megoldhatjuk másként"


ebből még nem lesz rendőrségi ügy, nem molesztált, ha fel is jelentitek akkor ő legfeljebb azt mondja, hogy ez nem igaz, és még ő fog téged feljelenteni rágalmazásért


Egyébként meg nem ártott volna tanulni

2012. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%
Hogy lehet ilyen választ adni??Ha te ezt tennéd,jó erkölcstelen vagy!Mindegy.Kérdezed meg a tanárt,hogy nem-e lehet mégis normális úton elintézni ha ezt,ha nem áll rá,csak mindenféle gusztustalan dologért cserébe,akkor én inkább megbuknék a helyedbe.Viszont iskolát is kéne váltanod,mert utána a tanár lehet minden évben megbuktatna.Amíg a tanár nem csinált veled semmit,szerintem ne szólj senkinek róla,mert vagy nem hiszik el,vagy botrány lesz belőle.A szüleid kiakadnak,feljelentik stb.de bizonyítani semmit nem lehet,mivel nem is történt semmi..
2012. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
43%

Rajzból megbukni??? Ha nem jártál be akkor meg is érdemled, hogy megbuktasson. Legalább lesz időd gondolkodni azon, hogy be kellett volna járnod!

Remélem ezért megbuktat!

2012. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezzél rá hogy mi a módja annak hogy ne bukjál meg, és vedd komolyan az órákat rajzoljál. Anno engem sem érdekelt a rajz de még az is átment 3 assal aki egész évben be adott maximum 2 rajzot. Én órán szintén nem rajzoltam hanem csak bandáztunk a spanokkal meg zenét hallgattunk, a feladatot leírtam 1 perc alatt és évvégére otthon megcsináltam az elmaradásaimat, és 4 essel mentem át. Ha a tanárod tényleg rosszra gondol akkor szólj a szüleidnek és irány a rendőrség.
2012. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
78%

"Sőt, ha bátrabb vagy, még meg is fenyegetheted, hogy nem tálalsz ki a szüleidnek, igazgatónak és tanári karnak, ha megadja a kettest"


Nagyon okos ember lehetsz te is, buzdítod a gyereket hülyeségekre.

2012. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
100%
Ha művtöriről van szó, akkor még megértem.. vagyis, nem, de sokkal másabb mint ha sima rajz lenne. Menj oda, és kérdezd meg mit értett azalatt amit mondott, és ha az van amit gondolsz, akkor szólj anyudnak!
2012. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem vágtad análon az ilyen szemét tanárt egy seprűvel? Szüleidnek szóltál?
2012. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
valamit reagálj már kérdező!
2012. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
kamuzott! készségtárgyból (ének,rajz,tesi ) nem lehet buktatni!
2012. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!