Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért parancsol nekem anyám...

Miért parancsol nekem anyám 20 évesen is?

Figyelt kérdés

Oké, ha olyanokat tiltana meg hogy ne alkoholizáljak,ne drogozzak ne cigizzek ne keveredjek rossz társaságba stb..Azt még meg is érteném. De amiket ő szab meg sztem GÁZ!

Ma pl azért volt felháborodva rám mert fel merészeltem venni egy másik pólót mert az előző piszkos volt.És kellemetlen illatú is.Képes volt a koszosat rámadni. Ennél sokkal cikibb helyzetek is vannak :S Nem enged csajozni,szórakozni,azt csinálni amit szeretnék...Egyszerűen mindent megmond,fürdést kiosztja meg miiiinden...És már nehezen viselem,pedig türelmes ember vagyok. Szerintetek miért csinálja ezt még mindíg velem? :( Jogos hogy ki vagyok?

F 20Év


2012. ápr. 11. 15:21
1 2
 11/13 yuda ***** válasza:

Csak saját példámat tudom, de hallottam hasonló eseteket: egyszer csak minden egészséges ffi életébe eljön az a pillanat, amikor szeretne önállósodni, megmutatni, hogy életképes.

Elköltözik és megáll a saját lábán. Dolgozik, albérletet fizet, jobb híjján. Ennyi. Könnyebb, ha van az embernek barátja, aki hasonló cipőben jár, mert megoszlanak a költségek.

Gondolj a madarakra. Madár anyuka sem eteti egész életében a fiókákat, hanem ahogy szárnyra tudnak kapni, elmennek. Néha még ki is löki őket, hiszen az az életképes, aki önállóan gondosodik magáról.

Gondolkodj ezen...meddig akarsz még ott élni velük?

Ez nem egy kényelmes helyzet hosszú távon, hiszen vannak jogos zükségleteid. Mikor akarsz lépni? Mire vársz?...sok kérédés, de lehet nem lesz ennél jobb idő, egyszer csak ki kell lépned anyuci szoknyájától a nagyvilágba és életbe maradni.

2012. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Gondolj bele az én voltomnak az anyja 34 évesen parancsol.

Jó ha ezt érzed 20 évesen.

2012. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

" Nah szted lehet egy ilyen embert anyának hívni? Mert szerintem nem. "


De, pontosan az ilyen embert hívjuk Anyának, sőt, jó Anyának. Tudod minden rendes Anyuka így viselkedik a gyerekével, körülbelül öt éves korig.

2012. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!