Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért parancsol nekem anyám...

Miért parancsol nekem anyám 20 évesen is?

Figyelt kérdés

Oké, ha olyanokat tiltana meg hogy ne alkoholizáljak,ne drogozzak ne cigizzek ne keveredjek rossz társaságba stb..Azt még meg is érteném. De amiket ő szab meg sztem GÁZ!

Ma pl azért volt felháborodva rám mert fel merészeltem venni egy másik pólót mert az előző piszkos volt.És kellemetlen illatú is.Képes volt a koszosat rámadni. Ennél sokkal cikibb helyzetek is vannak :S Nem enged csajozni,szórakozni,azt csinálni amit szeretnék...Egyszerűen mindent megmond,fürdést kiosztja meg miiiinden...És már nehezen viselem,pedig türelmes ember vagyok. Szerintetek miért csinálja ezt még mindíg velem? :( Jogos hogy ki vagyok?

F 20Év


2012. ápr. 11. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jogos, hogy kivagy. (Persze ha te mosol magadra és rendesen fürdesz, azaz úgy viselkedsz, mint egy felnőtt)


De amúgy anyád tevékenysége is jogos. Ahhoz hogy elszakadjatok és te teljes értékű felnőtt lehess, kicsit el kell távolodnotok, szerintem költözz el, ha nem tetszik otthon.

Te, anyádat megnevelni már nem fogod.

2012. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Állj a sarkadra, és költözz el!Ott majd a magad ura leszel!
2012. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Azért csinálja, mert hagyod. Anyuci pici fia vagy, mégha szereznél munkát és lelépnél otthonról, de nem... Kiállni se állsz ki magadért...
2012. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amíg vele élsz nem tudsz vele mit kezdeni
2012. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Még a mosógépet seem engedi h bekapcsoljam .... Mondom h MINDENT megszab. Tudod te milyen érzés ez? Nincsenek saját döntéseid !
2012. ápr. 11. 15:27
 6/13 A kérdező kommentje:

És mégis hova költözzek??

Én nem akarok egyik rokonomnál sem ingyen élni....

Ő csak azt tudja h otthon alszik nem csinál semmit,csak kötekedik mindenkivel meg engem szopat.

Hogy álljak a lábamra? Tanácsot please

2012. ápr. 11. 15:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Marha egyszerű a válasz: mert hagyod. Tudom, hogy vannak ilyen lehetetlen emberek, mint anyád, de az ilyenek azokat tudják csal elnyomni, akik töketlenek és hagyják.


"Képes volt a koszosat rámadni" Bocsánat, 5 éves vagy, hogy reggelente anyuci öltöztet fel és kitörli a popsid is kaki után?

2012. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

neem, elmentem a TISZTÁBA és mikor hazamentem mondta h azonnal vegyem át a másikat (ami koszos és modtam is neki) mondta h neem divatozunk,nem otthon vagy...Míg itt laksz úgy táncolsz ahogy én fütyülök. Nah szted lehet egy ilyen embert anyának hívni?

Mert szerintem nem.

2012. ápr. 11. 15:49
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Az egy dolog, hogy anyád egy zsarnok, de miért hagyod? És mi lett volna, ha azt mondod, nem anya, nem veszem át? Akkor szobafogság?
2012. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem dolgozol? Tanulsz? Koli? Albi?
2012. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!