Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted a tested? Ha nem...

Szereted a tested? Ha nem csesztet ezért a családod?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 07:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Engem is csúfol a családom a pocakom miatt, mert felszedtem 12 kg-t terhesség alatt, amit azóta nem tudok leadni. Meg a volt fiúim azért csúfoltak, mert van rajtam a hasamon szőr, pajzsmirigyproblémák miatt nőtt oda, és nem nagyon tudok vele mit kezdeni (gyanta, ilyesmi van, de hát sz*rnak a pofon, visszanő hamar).

Ha a párom nem lenne, akkor én is depresszióba esnék újra. Ő viszont így szeret, kissé szőrösen, kissé dagin, és ha ő mondja, hogy husi, akkor nem veszem sértésnek, mert tudom, hogy elfogadott így.

Ne törődj velük. Tényleg ne. Magadnak tetsszél, hordj olyan ruhákat, amik ellensúlyozzák a vastag combot (trapéznadrág pl, én is azt hordok), és máris jobban fogod érezni magad, hidd el. Azon kívül amit tehetsz, ha aránytalanul vékony a derekad, felmehetsz kilóval egy kicsit, de max 58-ig, arányosabbnak fogsz tűnni. ;)

2012. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nekem sem túl jó az alkatom. A hasamon van egy kis fölösleg, a kezeim meg a lábaim pedig akár négy fogpiszkáló. Ha panszkodom erről a szüleimnek akkor megvigasztalnak, azt mondják szép vagyok. Viszont van barátnőm, akinek olyan szülei vannak mint neked. Tudom milyen nehéz neki, ezért a te helyzeted is megértem. A szüleid éretlenek, bunkók. A csalódásaikat az életben rajtad vezetik le, úgy, hogy tönkre akarnak tenni. Amikor elkezdenek kritizálni húzd le a rolót. Szard le őket, paraszt mind.
2012. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 /Anita_'94/ ***** válasza:
A testemmel elégedett vagyok, de néha azért jön a megjegyzés, hogy szedhetnék már magamra igazán pár kilót. Anyu szerint jól nézek ki, apu viszont soványnak tart. A hugomat meg főleg. De nem bunkón teszi szóvá, csak néha aggódva megemlíti. Ami nálatok van, az azért elég durva...
2012. ápr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Csesztet. Sovány vagyok és évek óta 1 kg-t sem híztam. Akármennyit és akármit eszek nem hízok. Ezt szóvá is teszik.

Én voltam pajzsmirigy vizsgálaton ahol az orvos rendben talált mindent és azt mondta, hogy genetikailag vagyok ilyen vékony. Ettől még cseszegetnek. Én is szeretnék kb.: 7kg-ot felszedni csak éppen nem megy. Így viszont 30 évesen is úgy nézek ki, mint egy gyerek. Alacsony vagyok(160cm), sovány(45kg) és a melleim is csak 70A-ak. Én sem örülök neki, de már azt is meguntam, hogy az embereknek biosz órát kell tartani,de még így sem fogják fel, hogy nem azért nézek ki így, mert ez a divat.

2012. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Én is ugyanolyan alkat vagyok mint te! És még a magasságunk is stimmel. Bár kilóra több vagyok (56), de tavaly voltam 52 és azzal eléggé beesett zombi fejem volt.

Sokáig én is futottam, hátha kisebb lesz tőle a fenekem. De 2 év után ráhagytam, és elkezdtem úszni, majd felső testre gyúrni, hogy arányosabban nézzek ki.

Alkatilag csípőből és fenékből nem fogsz soha úgy lefogyni, viszont ha elkezded edzeni a felső testedet, akkor sokkal arányosabban fogsz kinézni! Viszont készülj, hogy kegyetlen nagy meló, szenvedni kell érte :/

2012. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

A súlyod és a magasságod alapján pont jó vagy.

Tudom, hogy az alkatoddal van bajod, de leírtad centikben is a méreteidet és ez alapján pont hogy nagyon jó kis alakod lehet! :)

A vékony derék és a széles csípő szerintem nagyon szép és vonzó.

Nekem is széles a csípőm, de én imádom :).

Soha nem cserélném el pici fokhagymaseggre és fiús csípőre, amim van.

Amúgy saját tapasztalatból mondom, a fiúk is erre buknak nagyrészt, úgyhogy szeresd, hogy ilyen alkatod van :).

L/25

2012. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Hm, most az a baj, hogy nőies homokóra alakod van, és nem deszka a segged, mint anyádnak?


Felejtsd el őket a francba.


És elárulok egy naaagy titkot: lesz aki szereti majd a fenekedet és lábaidat. Nekem is elég nagy hátsóm és rövid kis lábaim vannak, de még soha nem akadályozott semmiben. :)


26/Nő

2012. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
én gyűlölöm a testem , a mai napig gátlásos vagyok a párom előtt, pedig júniusban 5 év után hozzá megyek. De akkor sem. Viszont a párom így szeret.
2012. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, mert elég vékony vagyok, így nincs mellem,és fejenekm se úgy nagyon.. az orromat meg egyenesen utálom!

Szüleim csak mindig mondják hogy egyek, mert nagyon vékony vagyok.. eszek is, de mégse hízok :S

14/l

2012. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!