Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted az életet?

Szereted az életet?

Figyelt kérdés

Ha eltekintek/tekintünk az értelmetlen háborúktól, az erőszaktól, a betegségektől és minden rossz dologtól (amiket szerencsére eddig még soha nem kellett megélnem), szerintem csodálatos ez a világ!

Annyira szép és izgalmas a Föld(kár, hogy sokan nem vigyáznak rá), gyönyörűek a tájak, az állatok, akikkel együtt élünk, a növények, amik körbevesznek minket.Szerintem minden nagyon szép.

Szeretnék minél több helyre eljutni, minél több mindent látni.

Szeretek nő lenni, szerintem ez is egy izgalmas dolog.

Szeretem tervezni a jövőmet, a mindennapjaimat.

Szeretek élni, szórakozni, társaságban lenni.

Szeretek utazni.Sosem tudom, hogy kikkel találkozok, kiket ismerek meg, mi fog majd történni.Nagyon izgalmas.


Ti hogy látjátok az életet, a világot?=)

A gonosz emberek kíméljenek olyanfajta megjegyzésektől, hogy "jó, hogy ez a legnagyobb problémád" és ehhez hasonlóak, mivel természetesen nekem is vannak kisebb-nagyobb gondjaim az életemben, de most nem erről van szó, hanem, hogy általában véve én szeretem a világot, ahol élek és szeretnék nagyon sok mindent és sok embert megismerni és ÉLNI!


24/L


2012. ápr. 1. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled! Leszámítva a sok negatívumot,tényleg jó dolog az élet!Őrülök,hogy így látod!Ez a természetes! 34f.
2012. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szeretem a családomat és hogy viszonylag jó helyre születtem.

Szeretem a barátaimat is, nagyon jók és igaz barátok jutottak nekem :)

Szeretem a természetet, ott tudok igazán feltöltődni, megbecsülöm a fákat, a virágokat és a szép zöld füvet is :)

Én is szeretem tervezni a jövőmet, jó elképzelni hogy milyen házban fogok lakni, hogy milyen autót fogok vezetni és hogy milyen lesz az életem mondjuk öt év múlva :)

Én is szeretek nő lenni, így nézegethetek kozmetikai tanácsokat, megcsinálhatom a hajamat, kutathatok csini frizura tippek után és mehetek vásárolni! :)))


És még tudod mit szeretek? Hogy vannak ilyen emberek, mint te is pl, akik eszembe juttatják hogy végül is mit szeretek a világban! :)


Szép napot és szép életet Neked/Nektek!

:)

23/L

2012. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Így ahogy te leírtad, nem. Nem nagyon érdekelnek az engem körülvevő dolgok, amik nincsenek rám hatással (pl. állatok, természet, stb.), nem szeretek ismerkedni, az emberek úgy általában érdekelnek (a viselkedésük, gondolkodásuk nekem idegen, próbálom megérteni), de külön-külön, "barátkozós szinten" nem igazán, úgy már csak a baj van velük. Mások szerintem tuti azt gondolnák, milyen unalmas életet élek mert inkább filozofálok dolgokról minthogy csináljam őket (jó, nyilván szoktam dolgokat csinálni, nem csak itthon ülök egész nap, de mondjuk úgy, nekem az élmények, emlékek nem jelentenek semmit mert nem tudok velük mit kezdeni). Tervezni és megvalósítani amit elterveztem, az jó dolog. Szóval nem úgy látom az életet egyáltalán mint te, de ettől függetlenül a saját életemet élvezem. 20n
2012. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen
2012. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Az élet szép, csak te világ vagy beteg!" :)
2012. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az életed nem egy kötelesség, hanem egy lehetőség. - Nem szó szerinti idézet egy nálam okosabb embertől, amivel nagyon egyetértek.

A Te korodban pont úgy éreztem, ahogy Te most, és ez így van rendjén. Sajnos azonban most, hogy már több mint dupláját éltem a Te korodnak, nem mindent látok olyan gyönyörűnek. Szépen sorban eltávoztak az életből a számomra legfontosabb emberek, s így, hogy velük együtt nem gyönyörködhetek a tájakban, növényekben, állatokban, nem bújhatok hozzájuk, nem beszélgethetek velük, már nem tudom hinni, hogy az élet csak csupán szép. Sőt!

Örülök, hogy Te még a világ "másik oldalát" nem ismerted meg, kívánom, hogy ez számodra még nagyon sokáig így maradjon!

2012. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az élet szép csak meg kell látni a másik oldalát,azt,hgy nem minden a pénzen múlik.Lehetsz nagyon boldog ember akkor is ha egy garasod sincs és fordítva, addig még egészséges vagy és van kihez szólni nekem ennyi elég.25F
2012. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem "túl" pozitív a gondolkodásod, de azért egyetértek veled. a jelenlegi "állapotomban" nagyon is szerencsésnek gondolom magamat, és boldog vagyok. az elmúlt időben sok pozitív visszajelzést kaptam ezért is örülök.

legfőképpen a barátomnak, a barátaimnak, ismerőseimnek köszönhetem azt, hogy ebben az "állapotban" vagyok.

2012. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, de elviselem.
2012. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ez a világ egy másik világ pokla."

Az én világomé. Szóval a válaszom nem.

2012. ápr. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!