Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted az életet?

Szereted az életet?

Figyelt kérdés

Ha eltekintek/tekintünk az értelmetlen háborúktól, az erőszaktól, a betegségektől és minden rossz dologtól (amiket szerencsére eddig még soha nem kellett megélnem), szerintem csodálatos ez a világ!

Annyira szép és izgalmas a Föld(kár, hogy sokan nem vigyáznak rá), gyönyörűek a tájak, az állatok, akikkel együtt élünk, a növények, amik körbevesznek minket.Szerintem minden nagyon szép.

Szeretnék minél több helyre eljutni, minél több mindent látni.

Szeretek nő lenni, szerintem ez is egy izgalmas dolog.

Szeretem tervezni a jövőmet, a mindennapjaimat.

Szeretek élni, szórakozni, társaságban lenni.

Szeretek utazni.Sosem tudom, hogy kikkel találkozok, kiket ismerek meg, mi fog majd történni.Nagyon izgalmas.


Ti hogy látjátok az életet, a világot?=)

A gonosz emberek kíméljenek olyanfajta megjegyzésektől, hogy "jó, hogy ez a legnagyobb problémád" és ehhez hasonlóak, mivel természetesen nekem is vannak kisebb-nagyobb gondjaim az életemben, de most nem erről van szó, hanem, hogy általában véve én szeretem a világot, ahol élek és szeretnék nagyon sok mindent és sok embert megismerni és ÉLNI!


24/L


2012. ápr. 1. 14:12
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ha gondolkoznál rájönnél, hogy a háború azért van, hogy ne halj meg, ha meg meghalsz benne tudhatod, hogy nem volt értelmetlen!!!

Erőszak: Volt aki próbált tenni ellene... lecsukták rasszizmusért...

Betegség: most komolyan...

-a vírus nem gondolkodik, nem hibás...

-baktérium: fel sem fogja, hogy létezel...

Amikor megölöd őket az is erőszak...

Az élet azért van, mert Isten mondta, hogy legyen...

Célja: Mindenki máshogy értelmezi... Ez most nem politikai kérdés, nem írom le...

2012. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!